Tondela – Feirense 3:1 (kon.) | Boavista – Portimonense 2:0 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 1:2 (kon.)
Sporting – Aves 3:0 (kon.)
Boavista FC
2:0 (2:0)
Portimonense SC
Neděle 14.01.2018, 17:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 18. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:14. (19:00:32)

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:0, dvakrát se prosadil v prvním poločase. Hostující tým dohrával duel bez dvou vyloučených hráčů.

90+6

90+5
    Vinou karty se nějaký čas ještě nastaví.
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Felipe Macedo (Portimonense SC).

90+3
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+2
    Ani jeden celek se nikam nežene. Domácí fanoušci slaví výhru, fotbalisté se ale ještě musí koncentrovat.

90+1
    Žlutou kartu dostává Vágner (Boavista FC).

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Domácí brankář nyní rozehrává a rozhodně nikam nespěchá.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

84
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Stéphane Sparagna, přichází Aymen Tahar.

83
    Portimonense podává sympatický výkon, hraje v deseti, ale i tak se stále pokouší hrát aktivně a útočit.

82
    Ricardo Ferreira vykopává od své branky, balon míří na půlící čáru.

81
    Aktivně hrající Lumor Agbenyenu neustále hledá cestu cestičku, kterou by se mohl buď sám nebo přihrávkou spoluhráči dostat k ohrožení branky. Domácí obrana má s tímto hráčem problémy.

80
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Wilson Manafá.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, domácí celek vede o dva góly a zatím neohroženě míří za výhrou.