New Jersey – Philadelphia 3:5 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:3 (po pr.) | San Jose – Arizona 6:5 (po pr.)
Los Angeles – Anaheim 2:4 (kon.) | Chicago – Detroit 0:4 (kon.) | Carolina – Calgary 1:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:4 (0:2, 0:0, 2:2)
Anaheim Ducks
Neděle 14.01.2018, 05:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:36:59)

Anaheim: 10.

Ne, Králové ve třetí třetině obrat nedokonali, Anaheim tak v Los Angeles vítězí 4:2 a odváží si všechny body! Výraznou měrou se na tom podílel Ondřej KAŠE, který je s bilancí 2+1 pravděpodobně mužem zápasu. Králové tahali 40 minut za kratší provaz, hosté byli lepší, rychlejší a zaslouženě vedli 2:0. Když v úvodu třetí třetiny zvýšil na 3:0 Ondřej Kaše, po další chybě dnes nejistého Quicka, zdálo se být rozhodnuto. Pak ale ve 49. minutě snížil Shore a najednou to byl kolotoč ve třetině Ducks. Králům se podařilo snížit na rozdíl jediného gólu a zdálo se, že není daleko vyrovnání. Nicméně naděje domácích zchladil v power-play gólem do prázdné branky Perry, který tak stanovil konečné skóre zápasu.

59:31
    Puk ve třetině Kings, hosté ještě mohou ohrozit branku Jonathana Quicka.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, utkání se zdá být již rozhodnuté.
    58:32 Corey PERRY - 2:4

58:32
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Odkrytou branku Kings netrefuje Ondřej Kaše, ale COREY PERRY, který z vlastní třetiny, z pravého kruhu pro vhazování, dokázal poslat puk přesně do branky. Asistence: Hampus Lindholm.

58:05
    Právě nyní zamířil Jonathan Quick na střídačku, domácí hrají v šesti, branka prázdná!

57:47
    Zkompletuje Ondřej Kaše hattrick gólem do prázdné branky v případě power-play Kings?

57:10
    Trevor Lewis (Los Angeles) se po pravé straně prohnal kolem obránce Ducks a vypálil, Gibson ale jeho pokus sráží vedle branky.

56:44
    Puk ve středním pásmu, na holích domácích hráčů, kteří opatrné rozehrávají, hlavně neztratit puk.

56:15
    Anže Kopitar se nedostal těsně k puku, aby mohl vypálit z levé strany, byla by to hodně nebezpečná střela, branka Anaheimu byla na chvíli odkrytá!

55:29
    Ondřej Kaše (Anaheim) nahazuje puk na branku Kings, Quick chytá a přerušuje hru, Anaheim získává útočné pásmo, to mu nyní stačí.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, vzhledem k tomu, že se Králové díky dvěma gólům vrátili do zápasu, vypadá to na velmi zajímavou pětiminutovku!

54:06
    Drew Doughty (Los Angeles) nyní dvěma krásnými kličkami uhranul obranu Anaheimu, pak ale nepřesně přihrává a puk získává soupeř.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 49. N. Shore (Folin, Lewis), 54. Kopitar (Forbort, Iafallo) – 7. O. Kaše (Rakell, Getzlaf), 19. Kesler (Montour, O. Kaše), 43. O. Kaše (N. Ritchie), 59. Perry (H. Lindholm)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Doughty, Gravel, Martinez, MacDermid, Folin, Forbort – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Toffoli, Kempe, Pearson – Lewis, N. Shore, Gáborík – Andreoff, T. Mitchell, Clifford.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Beauchemin – Perry, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Boll, Vermette, Wagner.

Rozhodčí: Skilliter, Dwyer – Cameron, Gibbons

Diváci: 18 443