Bohemians – Vítkovice 1:11 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:9 (kon.) | Židenice – Královské Vinohrady 7:2 (kon.)
Ne – Chodov 6:5 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
6:9 (1:2, 2:6, 3:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 14.01.2018, 15:00 • Home Credit Aréna Liberec • Extraliga žen • 16. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše! Děkuji za pozornost a těším se u dalších online přenosů. Nezapomeňte s námi sledovat i další florbalová utkání. Na shledanou! (17:08:01)

"Nemyslím si, že jsme v tomhle počtu hráli nějak špatně. Škoda těch prvních deseti minut ve druhé třetině, kdy jsme dostaly pět gólů a to nás asi stálo zápas. Ve třetí třetině jsme se znovu zvedly, ale už jsme to nedokázaly dohnat," komentuje dnešní prohraný zápas liberecká útočnice Michaela Mlejnková.

59:59
    Kristína Hudáková se ještě řítila na branku, ale zastavilo ji písknutí rozhodčích.

59:46
    Leierová nastřeluje tyčku.

59:33
    Mlejnkové se nepodařila zpracovat nahrávka a nedokázala tak vystřelit.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:57
    Čermáková opět do gólmanky.

57:46
    Čermáková z otočky trefuje pouze gólmanku.

57:20
    Veidlová ve velké šanci před odkrytou brankou posílá míček vysoko nad.

Dnešní utkání sleduje 85 diváků.

56:56
    Ostravě se nepodařilo přejít do útoku.

56:17
    Liberecké obraně se podařilo odrazit další útok Ostravy.

55:06
    Veidlová před brankou promáchla.

54:57
    Kadlecová si připisuje první úspěšný zákrok.

54:16
    Oddechový čas pro hosty.

54:16
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je OXANA ŠAMANINOVÁ. Asistence: Michaela Mlejnková.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 18. Šamaninová (Pekárková), 33. Šamaninová (M. Mlejnková), 38. M. Mlejnková (Pekárková), 44. M. Mlejnková (Leierová), 54. M. Mlejnková (Pekárková), 55. Šamaninová (M. Mlejnková) – 8. P. Hudáková (TS), 19. K. Hudáková (Rybičková), 24. Kajfoszová (Rybičková), 24. K. Hudáková (Vrlíková), 25. K. Hudáková (Vrlíková), 27. Káčová (K. Hudáková), 28. Vrlíková (K. Hudáková), 39. Káčová (K. Hudáková), 47. Vrlíková (K. Hudáková)

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (54. Kadlecová) – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Veidlová, Leierová, Rumlová – M. Mlejnková, Pekárková, Tomanová – Šamaninová, Čermáková.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Rybičková, Patakyová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, K. Hudáková – P. Hudáková, Pastušková, Káčová – Kapcová.

Rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin