Lety HS235, Bad Mitterndorf (zruš.)
zrušeno
SP - lety HS235, Bad Mitterndorf

Neděle 14.01.2018, 15:00 • Tauplitz (Rakousko) • Skoky na lyžích
     
    Závod byl zrušen kvůli nepřiznivému počasí! (14:41:55)
     
    Startovní listina:
    1. Alex Insam (ITA)
    2. Lukáš Hlava (CZE)
    3. Martti Nõmme (EST)
    4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
    5. Killian Peier (SUI)
    6. Janne Ahonen (FIN)
    7. Daniel Huber (AUT)
    8. Alexej Romašov (RUS)
    9. Andreas Schuler (SUI)
    10. Marat Žaparov (KAZ)
    11. Děnis Kornilov (RUS)
    12. Michael Glasder (USA)
    13. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
    14. Gregor Deschwanden (SUI)
    15. Jakub Wolny (POL)
    16. William Rhoads (USA)
    17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
    18. Dawid Kubacki (POL)
    19. Junširo Kobajaši (JPN)
    20. Karl Geiger (GER)
    21. Joachim Hauer (NOR)
    22. Florian Altenburger (AUT)
    23. Michail Nazarov (RUS)
    24. Sebastian Colloredo (ITA)
    25. Žiga Jelar (SLO)
    26. Andreas Wank (GER)
    27. Jevgenij Klimov (RUS)
    28. Johann André Forfang (NOR)
    29. Jernej Damjan (SLO)
    30. Rjoju Kobajaši (JPN)
    31. Pius Paschke (GER)
    32. Vladimir Zografski (BUL)
    33. Halvor Egner Granerud (NOR)
    34. Kevin Bickner (USA)
    35. Maciej Kot (POL)
    36. Taku Takeuči (JPN)
    37. Kamil Stoch (POL)
    38. Stephan Leyhe (GER)
    39. Manuel Poppinger (AUT)
    40. Tilen Bartol (SLO)
    41. Piotr Żyła (POL)
    42. Anders Fannemel (NOR)
    43. Andreas Wellinger (GER)
    44. Stefan Hula (POL)
    45. Čestmír Kožíšek (CZE)
    46. Michael Hayböck (AUT)
    47. Domen Prevc (SLO)
    48. Markus Eisenbichler (GER)
    49. Stefan Kraft (AUT)
    50. Anže Semenič (SLO)
    51. Clemens Aigner (AUT)
    52. Peter Prevc (SLO)
    53. Noriaki Kasai (JPN)
    54. Robert Johansson (NOR)
    55. Simon Ammann (SUI)
    56. Daniel-André Tande (NOR)
    57. Andreas Stjernen (NOR)
     
    A máme tady druhé závod v Mitterndorfu. V prvním dnu všechny zcela překvapil Andreas Stjernen a dokázal vybojovat prvenství, pyšnil se skoky, které byly dlouhé 229 a 226 metrů! Norové si vůbec vedli velice dobře a hned čtyři se dostali do top 10. Johann André Forfang byl ale bohužel diskvalifikován a druhý pokus mu nebyl započítán, tudíž spadl až na třicáté místo. Jediný český reprezentant Čestmír Kožíšek předvedl na české poměry úžasné dva pokusy a vykoledoval si třinácté místo! (bylo to jeho nejlepší umístění v letošní sezóně). Ale ne každému se dařilo, svůj den rozhodně neměl vítěz turné čtyř můstků Kamil Stoch, který se musel spokojit až jedenadvacátým místem.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:15.

    Marek Jašek

    Startovní listina
    1. Alex Insam (ITA)
    2. Lukáš Hlava (CZE)
    3. Martti Nõmme (EST)
    4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
    5. Killian Peier (SUI)
    6. Janne Ahonen (FIN)
    7. Daniel Huber (AUT)
    8. Alexej Romašov (RUS)
    9. Andreas Schuler (SUI)
    10. Marat Žaparov (KAZ)
    11. Děnis Kornilov (RUS)
    12. Michael Glasder (USA)
    13. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
    14. Gregor Deschwanden (SUI)
    15. Jakub Wolny (POL)
    16. William Rhoads (USA)
    17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
    18. Dawid Kubacki (POL)
    19. Junširo Kobajaši (JPN)
    20. Karl Geiger (GER)
    21. Joachim Hauer (NOR)
    22. Florian Altenburger (AUT)
    23. Michail Nazarov (RUS)
    24. Sebastian Colloredo (ITA)
    25. Žiga Jelar (SLO)
    26. Andreas Wank (GER)
    27. Jevgenij Klimov (RUS)
    28. Johann André Forfang (NOR)
    29. Jernej Damjan (SLO)
    30. Rjoju Kobajaši (JPN)
    31. Pius Paschke (GER)
    32. Vladimir Zografski (BUL)
    33. Halvor Egner Granerud (NOR)
    34. Kevin Bickner (USA)
    35. Maciej Kot (POL)
    36. Taku Takeuči (JPN)
    37. Kamil Stoch (POL)
    38. Stephan Leyhe (GER)
    39. Manuel Poppinger (AUT)
    40. Tilen Bartol (SLO)
    41. Piotr Żyła (POL)
    42. Anders Fannemel (NOR)
    43. Andreas Wellinger (GER)
    44. Stefan Hula (POL)
    45. Čestmír Kožíšek (CZE)
    46. Michael Hayböck (AUT)
    47. Domen Prevc (SLO)
    48. Markus Eisenbichler (GER)
    49. Stefan Kraft (AUT)
    50. Anže Semenič (SLO)
    51. Clemens Aigner (AUT)
    52. Peter Prevc (SLO)
    53. Noriaki Kasai (JPN)
    54. Robert Johansson (NOR)
    55. Simon Ammann (SUI)
    56. Daniel-André Tande (NOR)
    57. Andreas Stjernen (NOR)