Třinec – Kometa Brno | 2:5 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 4:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Mountfield HK – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 5:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 2:4 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 2:1 (kon.) |
New Jersey – Philadelphia | 3:5 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 4:1 (kon.) | | | Montreal – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Dallas – Colorado | 1:4 (kon.) | | | Vegas – Edmonton | 2:3 (po pr.) | | | San Jose – Arizona | 6:5 (po pr.) |
Los Angeles – Anaheim | 2:4 (kon.) | | | Chicago – Detroit | 0:4 (kon.) | | | Carolina – Calgary | 1:4 (kon.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Salzburg – HC Plzeň | 5:0 (kon.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Žďár n/S | 1:6 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Vsetín | 4:6 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 2:4 (kon.) |
Charlamovova divize – Tarasovova divize | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Černyševova divize – Bobrovova divize | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Charlamovova divize – Bobrovova divize | 8:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Nitra | 6:3 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Žilina – Poprad | 4:2 (kon.) |
Trenčín – Lipt. Mikuláš | 1:2 (kon.) | | | Košice – Detva | 4:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 10:7 (kon.) | | | Krnov – Poruba "B" | 7:2 (kon.) | | | Vlašim – Žabonosy | 2:5 (kon.) |
Trstěnice – Mar.Lázně | 5:8 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 7:8 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Velká Bíteš | 5:2 (kon.) |
Žižkov Praha – Zbraslav | 7:5 (kon.) | | | Slaný – Rakovník | 1:3 (kon.) | | | Čáslav – Kutná Hora | 4:2 (kon.) |
Poděbrady – V.Popovice | 1:5 (kon.) | | | Soběslav – Milevsko | 4:5 (kon.) | | | Pelhřimov B – Telč | 3:6 (kon.) |
Hluboká n.V. – HC Vimperk | 2:6 (kon.) | | | Opočno – Jaroměř | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Hronov – Náchod | 4:7 (kon.) |
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 8:3 (kon.) | | | HC Jičín – Nová Paka | 7:1 (kon.) | | | Choceň – Chrudim | 0:3 (kon.) |
Moravská Třebová – Chotěboř | 4:1 (kon.) | | | Hlinsko – Česká Třebová | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Polička – Světlá nS | 4:6 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl | 8:0 (kon.) | | | Uničov – Uh. Hradiště | 6:0 (kon.) | | | Radomyšl – Veselí nLuž. | 6:4 (kon.) |
Tábor B – Strakonice | 6:5 (po pr.) |
Győr – Znojmo | 2:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy | 5:1 (kon.) | | | Tomahawk – Tango Klatovy | 1:2 (kon.) |
Litoměřice – Litvínov B | 5:1 (kon.) |
Louny – Klášterec nO | 12:3 (kon.) | | | Litoměřice B – HC Lovosice | 5:4 (kon.) |
konec
Győri NEMAK ETO HC
2:6
(0:3, 1:1, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
58:43
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Kemeny – 2 min., napadení).
|
|
52:17
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hrubý – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
48:29
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Andras-Csaki – 2 + 2 min., napadení, sekání).
|
|
42:13
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
39:36
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Horvath L. – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:43
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Nagy – 2 min., hrubost).
|
|
32:17
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy S. – 2 min., sekání).
|
|
29:13
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., hákování).
|
|
27:57
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Elöd – 2 min., vysoká hůl).
|
|
20:00
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Zelenkov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
19:59
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Rezmann – 2 min., sekání).
|
|
14:41
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Sandor-Szekely – 2 min., sekání).
|
|
10:51
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Laszlo – 2 min., podražení).
|
|
10:04
|
Vyloučení v týmu Győri NEMAK ETO HC (Rajmond – 10 min. osobní trest).
|
|
06:01
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., faul loktem).
|
Branky a nahrávky:
31. Kemeny (Furst), 54. Furst (Nagy) – 1. Piš, 10. Sigmund (Piš), 12. Hladil (Roubal, Sigmund), 25. Bulín P. (Miščík, Růžička), 41. Brabec (Růžička, Rudy S.), 60. Brabec (Piš, Miščík)
Rozhodčí: Pálkövi – Sindel, Kocsány
Diváci: 48
Neproměněná penalta:
Győri NEMAK ETO HC:
Szopos (Adorjan) – Furst, Nagy, Marton, Hajnal, Jancso, Jakabfy – Roth, Kemeny, Antal – Horvath P., Horvath L., Sandor-Szekely – Szentes, Andras-Csaki, Rezmann.
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy S., Brabec, Štepanovský, Hladil, Bazala, Rudy J. – Bulín P., Růžička, Miščík – Piš, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Stromko, Peří, Hrubý.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy S., Brabec, Štepanovský, Hladil, Bazala, Rudy J. – Bulín P., Růžička, Miščík – Piš, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Stromko, Peří, Hrubý.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pálkövi – Sindel, Kocsány
Diváci: 48
Nikola Katolická