Pittsburgh – NY Rangers 5:2 (kon.) | Minnesota – Vancouver 2:3 (po pr.) | Boston – Dallas 2:3 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 1:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
San Jose Sharks
Pondělí 15.01.2018, 22:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou! (00:41:33)

Zablokované střely 17:15

Je dobojováno a San Jose vítězí v kalifornském derby! San Jose bylo dvě třetiny jasně lepším týmem a ve třetí třetině se domácí marně pokoušeli dobýt branku Jonese, který dnes čaroval, i když pustil jeden puk za svá záda. Los Angeles si připisují čtvrtou porážku v řadě a klesají tabulkou níže a níže. Sharks budou po dnešním utkání ztrácet na svého divizního rivala už jen jeden bod.

59:41 Joe THORNTON - 1:4

59:41
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JOE THORNTON, který vybojoval puk na modré čáře LA a poslal puk do prázdné branky! Asistence: Justin Braun a Marc-Édouard Vlasic.

59:31
    Kempeho střela skončila v ochranné síti a domácím se pravděpodobně nepodaří vyrovnat.

59:20
    Domácí mají obrovský tlak a Jones čaruje!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:27
    Tierney minul prázdnou branku!

58:07
    Couture vyhazuje puk do středního pásma.

57:45
    Další Doughtyho střelu chytil Jones do lapačky.

57:23
    Domácí se sami vyhnali z pásma a musejí vyklidit útočnou třetinu.

57:10
    Drew Doughty poslal dělovku na Jonese, který puk chytil a nedovolil dorážku.

57:02
    Puk skončil v hledišti a domácí odvolávají brankáře!

56:50
    Hosté vyhodili velmi šikovně a puk nedoklouže na zakázané uvolnění.

56:37
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., sekání).

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 53. Lewis (Gáborík, Kempe) – 5. Tierney (Donskoi, DeMelo), 29. Goodrow (DeMelo, Dillon), 50. Bødker (Donskoi, Tierney), 60. J. Thornton (Braun, Vlasic)

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Folin, Doughty (A), Forbort, Martinez, Gravel, MacDermid – Kempe, Kopitar (C), Gáborík – Clifford, Andreoff, Iafallo – N. Shore, Lewis, D. Brown (A) – Pearson, T. Mitchell, Toffoli.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns – Pavelski (C), J. Thornton (A), Goodrow – Donskoi, Meier, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Chris Rooney, Graham Skilliter – Lonnie Cameron, Ryan Daisy