Bordeaux – Caen 0:2 (kon.) | Marseille – Štrasburk 2:0 (kon.) | Monaco – Nice 2:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:2 (0:0)
SM Caen
Úterý 16.01.2018, 19:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (20:58:07)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:12.

Po gólu na 0:2 už sudí Jochem nenechal domácí ani rozehrát, Bordeaux tak doma frustrujícím způsobem padlo s tabulkovým sousedem z Caenu. Prakticky po celý zápas se na trávníku nic zajímavého nedělo, než se Paul Baysse nechal vyloučit za hloupé postrčení Santiniho ve vlastní šestnáctce a sám faulovaný poté v 88. minutě proměnil nařízenou penaltu. V poslední minutě nastavení pak Ronny Rodelin stanovil konečný stav střelou do prázdné branky.

90+4
    90+4. Ronny RODELIN - 0:2

90+4
    Caen právě vstřelilo branku!
    A je jasno! Benoît Costil se zapomněl na útočné polovině, načež se do rychlé protiakce vydal RONNY RODELIN a už od půlící čáry poslal míč do sítě!

90+4
    Na Matmut-Atlantique se nám již rozběhla poslední minuta nastavení a po faulu Santiniho budou mít domácí k dispozici ještě jednu standardku. Do pokutového území soupeře se stahuje i gólman Benoît Costil!

90+3
    Po zbytečném faulu Jérémyho Toulalana na polovině hřiště je asi jasno, Caenští s nařízenou rozehrávkou v jejich prospěch pochopitelně otálejí.

90+2
    V nastaveném čase se zatím na trávníku nic zajímavého neděje a čas na vyrovnání se hráčům Bordeaux začíná výrazně krátit.

90+1
    Druhý poločas bude delší o čtyři nastavené minuty.

90
    Girondins se vydali do protiútoku, ten ale k ničemu nevedl a balon skončil v zámezí. Brice Samba s rozehrávkou pochopitelně spěchat nebude.
    88. Ivan SANTINI - 0:1

88
    Neuvěřitelné. Téměř po celých 88 minut se na trávníku nedělo vlastně nic zajímavého a po sporně odpískané penaltě se hosté dostávají do vedení. Nutno dodat, že IVAN SANTINI kopl pokutový kop nechytatelně do Costilova protipohybu.
    87. Červená karta pro Baysseho

87
    No jo, jenže Paul Baysse nyní naprosto dětinsky a mimo dění povalil Santiniho k zemi, načež mu sudí Jochem ukázal rovnou červenou kartu a Caen bude navíc zahrávat penaltu!