Omsk – Magnitogorsk 3:4 (po pr.) | Jekatěrinburg – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 0:4 (kon.)
Toljatti – Barys 4:3 (po pr.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:4 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Vladivostok 1:3 (kon.)
Minsk – Chabarovsk 0:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Kunlun 5:2 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 4:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Admiral Vladivostok
Úterý 16.01.2018, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mě to je vše, loučím se s vám a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec (19:26:31)

Ve třetí třetině jsme se již branek dočkali! Domácí Lokomotiv ale nezvládl roli favorita a prohrál 1:3, jako první se ve 43. minutě prosadil Brandon Kozun, na tuto branku ještě domácí stihli ve 47. minutě zareagovat díky brance Ivana Glazkova, ovšem na branku z 50. minuty od Ivana Miščenka již zareagovat nestihli! Poslední branku přidal v poslední minutě Kirill Voronin do prázdné!

59:36 Kirill VORONIN - 1:3

59:36
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Poslední hřebíček do domácí rakve přidává KIRILL VORONIN střelou do prázdné branky. Asistence: Ivan Glazkov.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

58:55
    Domácí tým zkouší powerplay!

54:32
    Domácí Lokomotiv je v obrovském tlaku, ale zatím mu to není příliš moc platné.

52:33
    Lokomotiv Jaroslavl vůbec nic nezabalil naopak se velmi aktivně snaží rychle vyrovnat.
    49:56 Ivan MIŠČENKO - 1:2

49:56
    Hosté otáčí skóre a jdou do vedení! Autorem branky je IVAN MIŠČENKO. Asistence: Pavel Machanovskij.
    46:42 Ivan GLAZKOV - 1:1

46:42
    A máme srovnáno! IVAN GLAZKOV dostal nabito na modrou čáru, vypálil a prostřelil jak bránící hráče tak i Konovalova a je to 1:1. Asistence: Kirill Voronin.

45:42
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Fatějev – 2 min., naražení zezadu).
    42:16 Brandon KOZUN - 1:0

42:16
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jen dočkali! BRANDON KOZUN se dokázal prosadit v páté přesilové hře dnešního utkání. Asistence: Jakub Nakládal a Petri Kontiola.

41:22
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Pereskokov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

Karel Milec

Branky a nahrávky: 43. Kozun (Nakládal, Kontiola) – 47. Glazkov (K. Voronin), 50. Miščenko (Machanovskij), 60. K. Voronin (Glazkov)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov (A), Pajgin, Afanasjev – Kozun (A), Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Jurtajkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kadějkin, Fatějev, Ivanov – Kartajev.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov (A), Vaščenko, Mamašev – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – K. Voronin (A), A. Alexejev, Vicharev – Pereskokov, Machanovskij, Fiščenko – Gičibekov, Manukjan, Kovaljov.

Rozhodčí: Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin