Havlíčkův Brod – Chomutov 1:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 5:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Úterý 16.01.2018, 15:00 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga staršího dorostu • O umístění

Krásné odpoledne, z havlíčkobrodské Kotliny. Dnes je na programu utkání mezi BK Havlíčkův Brod – HC Piráti Choutov. Utkání začíná v 15:00

Havlíčkobrodští hokejisté vyhráli z 12 utkání šest zápasů a patří jim deváté místo tabulky.

HC Piráti Chomutov
    Dorostenci z Chomutova vyhráli z 12 zápasů vyhráli pět zápasů a patří jim sedmé místo tabulky.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli Chomutovští a kombinují v obranném pásmu.

01:04
    Jakub Štochl vypálil po zemi od modré čáry, Nedvěd vyrazil.

02:26
    Eric Mežnar jel na Nedvěda, Kulhánek se stihl včas vrátit a vyrazil mu puk z hole.

03:00
    Úmyslný ofsajd hostů.

03:19
    Cachnínova střela skončila v náruči Běluhy.

04:17
    Zakázané uvolnění Bruslařů.

05:12
    Nepřesnou rozehrávku domácích vystihl Pech, ale domácí obrana se stihla rychle vrátit a zabránila mu ve střele.

06:49
    Ofsajd zastavil hostující hráče.

07:54
    Hosté zamkli svého soka v pásmu.

08:19
    Richard Cachnín byl poslán na zadní oblouk brány. A s tíží odjel na střídačku.

08:43
    Piráti právě vstřelili branku!
    Eric Mežnar poslal kotouč mezi kruhy na MICHALA GUTA, který vypálil z první a propálil Nedvěda! Asistence: Eric Mežnar, Vít Seemann

11:55
    Domácí už se vymotali z tlaku a kombinují v útočném pásmu.

14:46
    Jakub Adam nahodil kotouč na Běhulu, jenž hned rozehrál.

16:15
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Koláček.

16:27
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

16:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Beneš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachnín – 2 min., hrubost).

17:04
    Střela Pejchala skončila v Běhulově náruči.

17:24
    Lobodowski skolil k zemi Pejchala, který odjel na střídačku.

19:00
    Poslední minuta do konce třetiny.

20:00

Je za námi první třetina, ve které padla jediná branka, kterou vsítili hosté zásluhou Michala Guta.

20:01

20:25
    Marek Tecl vypálil z pravého kruhu, brankář připraven.

20:51
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Křehlík – 2 min., krosček).

21:57
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

22:46
    Krásná individuální akce končí gólem! Richard Běhula rozehrál za brankou na MICHALA GUTA, který projel celé hřiště a zasunul pod betony Nedvěda! Asistence: Richard Běhula.

23:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    VIKTOR HORÁK dostal přihrávku na modrou čáru a pohrál si s hostující obranou. Natlačil se před Běhulu a trefil levý horní roh! Asistence: Adam Rybáček, Martin Nedvěd

26:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pokorný – 2 min., nedovolené bránění).

28:23
    Hostující celek drží soupeře pod tlakem.

29:08
    Zvoní tyč! Lukáš Pokorný se vrátil z trestné lavice, obral soupeře o puk a jel sám na brankáře, kterého zachránila levá tyč.

29:59
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Beneš – 2 min., hákování).

31:02
    Domácí chvilku kombinovali v útočném pásmu, ale hosté hned vyhodili.

33:07
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., napadení).

34:27
    Hostující celek se nemůže dostat do útočného pásma.

36:01
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jarý – 2 min., držení hole).

37:12
    Vacíkova střela byla před brankářem tečována. Brankář připraven.

38:00
    Dudychova střela orazítkovala tyč.

38:48
    Adam Rybáček stál před odkrytou brankou, kterou minul.

39:34
    Výborný zákrok Martina Nedvěda, který zasáhl v rozkleku. A stále drží svůj tým ve hře.

40:00

Druhá třetina už byla o gól bohatší oproti první. Za Chomutov se trefil opět Michal Gut a za Havlíčkův Brod se trefil Viktor Horák.

40:01

40:07
    Domácí se vrhli do útoku, jenže je zastavil ofsajd.

41:23
    Tvrdá střela jednoho z hráčů hostí, Nedvěd vyrazil.

43:21
    Lukáš Pokorný nahodil do útočného pásma.

44:34
    Hosté pod tlakem vyhodili do středního pásma.

45:35
    Zakázané uvolnění hostů.

45:53
    Bruslaři nerozehráli dobře a je z toho icing.

49:06
    Domácí tým kombinoval v útočném pásmu, nakonec Matěj Krejčí vypálil z levého kruhu, našel jen Běhulovu lapačku.

50:21
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Černý – 2 min., napadení).

50:39
    Tvrdá rána od Dudychy vypadla Běhulovi z výstroje, ale před brankou nebyl nikdo, kdo by puk dorazil.

52:47
    Kulhánek přestřelil.

54:17
    Vít Seermann poslal nebezpečnou ránu z modré čáry. Nedvěd podržel.

58:24
    Ofsajd Chomutova.

Oddechový čas pro domácí.

58:41
    Kulhánkova střela sražena do ochranné sítě.

58:42
    Domácí v šesti!

59:28
    Domácí jsou v útočném pásmu.

A je konec! Ve třetí třetině nepadla žádná branka. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:57:18)

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 24. Horák (Rybáček, Nedvěd) – 9. Gut (Mežnar, Seemann), 23. Gut (Běhula)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Dudycha, D. Vacík, Pejchal (A), Krejčí, Adam, Dvořák, Horák – Křehlík, Cachnín (A), Tecl (C) – Dudek, Kohout, Petržilka – Pokorný, Kulhánek, Rybáček – Vaňous, Košťál
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Seemann (A), Zeman (A), Beneš, Váchal, Jarý, Štochl – Černý, Baier, Vjačka, Prokop, Benda, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut (C), Pech, Vrhel

Rozhodčí: Luděk Pilný – Martin Vepřovský, Tomáš Krejčí