Srbsko – Island 29:26 (kon.) | Francie – Bělorusko 32:25 (kon.) | Chorvatsko – Švédsko 31:35 (kon.)
Norsko – Rakousko 39:28 (kon.)
Srbsko
29:26 (12:12)
Island
Úterý 16.01.2018, 18:15 • Arena Zagreb, Záhřeb • Mistrovství Evropy mužů • Skupina A

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek večera! (19:48:37)

Je konec! Srbsko nakonec poráží Island 29:26! Rozdíl tří branek však Islandu stačí k postupu do další fáze evropského šampionátu! Severský výběr měl však ve druhé půli velký náskok. V závěrečných minutách však Island přestal hrát a Srbům se podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání!

Konec zápasu. (29:26)

60
    Je to jasné! Island si sice dvacet sedm sekund před koncem utkání bere oddechový čas, ale tři branky už podle všeho vstřelit nestihne. (29:26)
    60
    Podle všeho je rozhodnuto! Ilić se uvolnil na levém křídle a střelou na zadní tyč překonal bezmocného brankáře! (29:26)

59
    Srbové se nastěhovali před branku soupeře a snaží se hrát s míčem. Celek z Balkánu má k dobru skvělý náskok a tahá čas. (28:26)
    58
    Srbsko odskakuje Islandu na rozdíl dvou branek! Radivojević parádně zakončil bleskový protiútok. (28:26)
    57
    Marsenić si krásně naběhl na přihrávku mezi obránce Islandu a v pádu zamířil přesně na zadní tyč. (27:26)
    56
    Gól vstřelil tým Island (Gudjón Valur Sigurdsson). (26:26)
    56
    Ilić proměnil sedmimetrový hod a pět minut před koncem utkání poslal Srbsko do vedení! (26:25)

55
    Kárason střílel z dobré pozice, jenže jeho rána skončila na břevně. Srbsko může útočit. (25:25)
    54
    Island si soupeře zatím nenechává utéct. Střelou z levého křídla se trefil Sigurdsson. (25:25)
    52
    A Srbové jdou do vedení! Jovanovič se prosadil bleskově po rozehrávce. (25:24)
    51
    Drama pokračuje! Jovanović zakončil protiútok Srbska krásnou střelou k tyči! (24:24)
    51
    Island však stále zůstává napřed! Kárason vymetl horní roh branky! (23:24)
    50
    Je vyrovnáno! Radivojević krásnou střelou kolem islandského brankáře dostal Srbsko zpátky do hry! (23:23)
    49
    Šešum si naběhl na další dlouhou přihrávku za obranu Islandu a střelou o zem stáhl náskok Islandu na jedinou branku. (22:23)
    49
    Ivanišević dotáhl rychlý protiútok Srbska do gólového konce! (21:23)
    48
    Jenže Kristjánsson stál znovu na dobrém místě a dělovkou pod nohy brankáře vrátil Islandu náskok! (20:23)