Leicester – Fleetwood 2:0 (kon.) | West Ham – Shrewsbury 1:0 (po pr.)
2:0 (1:0)
Fleetwood Town FC
Úterý 16.01.2018, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • FA Cup • 1/32 finále

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:9. (22:37:45)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí dle očekávání vítězstvím Leicesteru, který tak postupuje v FA Cupu dále. Celý zápas jsme sledovali velmi jisté počínání domácího celku, nicméně ani třetiligové mužstvo nebylo bez šance. Nevyužité šance z prvního dějství ale byly ojedinělé a ve druhém poločase si Fleetwood nedokázal vytvořit nic nebezpečného.

90+3

90+2
    Utkání se spíše už jen dohrává a o postupujícím už je jasno. Hosté se k míči moc nedostávají, naopak Leicester s ním operuje na útočné polovině.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

86
    Amartey si hodně zahrával v nebezpečném prostoru a následně z toho byla ztráta balónu. Střídající Burns tak napřáhl, jenomže svojí střelu poslal pouze doprostřed.

85
    Jedno je ale jisté. Oba lodivodi už využili všechny střídání a závěrečné minutky se tak obejdou bez delšího přerušování.

84
    Silva si seběhl blíže k pokutovému území, kde zřejmě prováhal ideální příležitost ke střele. Následovala totiž přihrávka na Albrightona, kterému se zakončení vůbec nezdařilo.

83
    Druhý poločas sledujeme pouze jednu polovinu hrací plochy a Jakupovič v domácí brance je i nadále bez větší práce.

82
    Střídající Vardy se okamžitě zapojil do útočného manévru svého celku, ten ale nakonec neskončil ani zakončením. Místo toho se k míči dostal brankář Neal.

81
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Mahrez, přichází Vardy.

80
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Okazaki, přichází Iheanacho.

80
    Jenomže rázem to mohlo být o tři branky. Na Albrightonův centr si dnes už po několikáté naskočil Iborra, který i tentokráte nezamířil mezi tři tyče.

79
    S Fleetwoodem to v tuto chvíli vypadá hodně bledě. Třetiligový celek bude muset ještě vstřelit dvě branky, na které mu zbývá něco málo přes deset minut.
    78. IHEANACHO - 2:0

78
    Leicester právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Mahrez vysunul na hranici ofsajdu KELECHIHO IHEANACHA, který hravě přeloboval vyběhnuvšího Neala. Branku posléze musel potvrdit ještě videorozhodčí.

77
    S přibývajícími minutami sledujeme tentýž obrázek hry. Třetiligový celek na sobě nenechává znát nervozitu a i nadále pouze běhá za kulatým nesmyslem.

76
    Aby toho nebylo málo, tak své štěstí zkusil z obrovské vzdálenosti také stoper Benalouane. Urostlý zadák si hrudí zpracoval neposedný balón a poté zamířil pouze do reklamního banneru.

75
    O pár vteřinek později to individálně zkoušel Mahrez, jenž se obtočil kolem svého strážce a poté nepříjemným projektilem trefil hruď soupeře.