VUT Cavaliers Brno – KTH Krynica 7:6 (po pr.)
VUT Cavaliers Brno
7:6 (3:3, 1:2, 2:1 - 1:0)
KTH Krynica
Úterý 16.01.2018, 12:00 • Sportcentrum Lužánky • European University Hockey League

Základní část napsala svou tečku. Kavalíři v domácím střetnutí dovedli přestřelku s Krynicou do prodloužení, ve kterém rozhodla jediná chyba hostů, kterou potrestal Cívka. Evropská univerzitní hokejová liga se následně rozdělí do dvou výkonostních skupin, kde budou kavalíři i Krynica bojovat v sedmičlenné skupině o dvě postupová místa do play-off. Děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a přeji vám příjemný zbytek úterního dne. (14:10:09)

64:05
    Cavaliers právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Kavalíři dokázali podruhé v dnešním utkání udeřit ve vlastním oslabení. DOMINIK CÍVKA se dostal k odraženému kotouči a směřoval zcela osamocen na Romanova, polskému brankáři nekompromisní ranou s pomocí tyče nedal šanci, a získává tak druhý bonusový bod pro domácí tým Cavaliers Brno. Bez asistence.

63:48
    Střela Polinina sražena, následně Bartošek vychaytal Alferova.

63:33
    Krynica si ve zbytku prodloužení zahraje v početní výhodě, dvě minuty za vysokou hůl pro Polzera.

63:01
    Polinin se s kotoučem dostal do zakončení zpoza branky, bekhendem však na Bartoška nevyzrál.

62:47
    Snaha kavalírů o opětovný útok končí ofsajdem.

62:18
    Jochman vyvezl kotouč do útočného pásma, ale vzápětí o něj přišel, momentálně se o puk bojuje ve středním pásmu.

62:18
    Jochman vyvezl kotouč do útočného pásma, ale vzápětí o něj přišel, momentálně se o puk bojuje ve středním pásu.

61:16
    Hosté se poprvé zásluhou Shalamova dostali do útočného pásma, Maršálek však dokázal polského útočníka odzbrojit.

60:39
    Kavalíři ve hře 3 na 3 svírají soupeře, dělovou ránou se prezentoval Cívka, Romanova znovu úspěšně zneškodnil.

60:05
    Ihned po vhazování se do útočného pásma vřítil Nossek, jenž okamžitě vystřelil, Romanov vyrazil.

60:01

V základní hrací době jsme vítěze utkání nepoznali. Krynica dokázala ve třetí třetině nejprve odskočit do dvoubrankového náskoku, ale kavalíři nesložili zbraně a srdnatě bojovali, dokonce se dá říci, že ve třetí třetině byli Brňané aktivnějším týmem. Utkání poměrně zaslouženě dospělo do prodloužení.

60:00

59:47
    Pospíšil to zkusil střelou od mantinelu, ale Romanov se nenechal nachytat.

58:58
    Jochman vyzval ke střele Cívku, jeho bomba k tyči se odrazila od připraveného betonu brankáře Romanova.

58:47
    Kavalíři drží kotouč v obranném pásmu a zakládají útočnou akci.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 2. Malíř (Maršálek), 9. Roubal (Svatuška), 16. Svatuška (Maršálek, Dobšák), 35. Roubal (Cívka, Svatuška), 54. Salát (Pospíšil), 55. Pospíšil (Salát), 65. Cívka – 12. Pichuev (Kharlapov), 14. Emelianov (Shalamov, Polinin), 19. Shalamov (Dudkiewicz, Emelianov), 22. Pichuev (Morozov, Lomaev), 37. Polinin (Dudkiewicz), 53. Pichuev (Chikidz, Morozov)

VUT Cavaliers Brno: Hubner, (41. Bartošek) – Dobiáš, Cívka, Malíř, Nossek, Dobšák, Maršálek, Varholík – Kozel, Jochman, Polzer, Dvořák, Svatuška, Pospíšil, Roubal, Salát.
    KTH Krynica: Romanov (Kondrashov) – Chikidz, Alferov, Lomaev, Morozov, Polinin, Kharlapov, Podolianiuk, Emelianov, Pichuev, Dudkiewicz, Shalamov.

Rozhodčí: Ondráček – Otáhal, Procházka