Amiens – Montpellier 1:1 (kon.) | Angers – Troyes 3:1 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:2 (kon.)
Lille – Rennes 1:2 (kon.) | Méty – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.)
PSG – Dijon 8:0 (kon.)
Amiens SC
1:1 (0:1)
Montpellier HSC
Středa 17.01.2018, 19:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je ode mě již úplně všechno. Dnes se nám přepůlil pracovní týden, takže vám přeji hodně chutě do zbylých dvou dní a pak se můžete těšit na víkend. Přeji ničím nerušený hezký středeční večer. (20:55:46)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:6.

Skončilo utkání, kterému v konečném důsledku asi sluší remíza ze všeho nejvíce. V první půli si aktivitu oba týmy rozdělily takřka rovnocenně. Stejně tomu bylo i ve druhé půli, i když větší šance počítali spíše hráči Montpellieru. Především Mbenza, jenž zahodil dvě tutovky za stavu 1:0 pro svůj tým. Pak přišel trest Jednorožců, který si vzal na starost Kamerunec Moussa Konaté. Utkání i přes drobné šance na obou stranách v závěru ale zachovalo spravedlnost a skončilo lidově řečeno plichtou.

90+3

90+3
    Mukieleho rána nad nejspíše bude to poslední, co se dnes stane.

90+3
    Míč je nyní ve středovém kruhu. Vypadá to, že si oba týmy rozdělí po bodu.

90+2
    Po menší strkanici si připisuje žlutou kartu střídající Mathieu Bodmer.

90+1
    Je zcela zřejmé, kdo hraje na vítězství. Domácí tým potřebuje poprvé od 28. listopadu tři body jako sůl v bitvě o záchranu.

90+1
    Bodmerovu centru scházel opravdu kousíček. Gakpému chyběly decimetry, aby jej přetavil ve vítězný gól.

90
    Minimálně ještě tři minuty se bude hrát. Rozhodčí Abed rozhodl velmi přesně.

89
    Aut Gouana v blízkosti vápna. Pak míč šel na Bodmera a tomu chyběl kousíček, aby vybídl Fofanu k rozhodujícímu gólu.

88
    Volný kop zhruba z 35 metrů zahazuje kdo jiný než Mbenza. Ovšem nelze upřít mladému belgickému hráči snaha. Jsou dny, kdy to prostě nejde.

88
    Míč mají na nohou nyní hráči Amiens. Tak co bude se nakonec radovat některý z týmů, nebo si každý rozdělí po bodu?

86
    Další velká šance hostí, ve které byl znovu klíčovou postavou Ikoné, ale v pádu nezakončil přesně a Gurtner si na jeho ráně spíše smlsnul.

84
    Nechybělo mnoho a střídající hráč Ikoné se mohl stát hrdinou. Naskočil si na Lasneho centr, ale z voleje mířil přece jen mimo.

84
    Sice kostrbatá, ale přesto úspěšná kombinace hostí stále Jednorožce nutí zůstat v obranné fázi na své polovině.

83
    Nucené střídání v Péllisierově týmu. Moussa Konaté se při poslední střetu zranil a nejde to dál. Nahrazuje ho Mathieu Bodmer.

82
    Střídání na straně hostů. Camara, dnes velmi aktivní, byl nahrazen útočníkem Pobřeží Slonoviny, Giovannim Siem.

81
    Poslední desetiminutovka utkání začala. Tedy řádné hrací doby. Navrch nyní nemá ani jeden z týmů.