Ufa – Viťaz 4:1 (kon.) | Kazaň – Jokerit 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
    Juraj MIKÚŠ - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Autorem vítězného nájezdu je JURAJ MIKÚŠ!

63:12
    Padakin vyslal nádhernou střelu z levé strany útočného pásma, jenže dělovkou pod břevno trefil pozorného Štěpánka!

62:11
    Pozor! Bude se vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Simon Després.

61:10
    Tomáš Voráček jel sám na branku, natlačil se před obránce, jenže střelou zápěstím trefil jen brankáře!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:27
    Soči bude v závěru třetí třetiny hrát ještě jednu přesilovku! Andrej Meszároš vyfasoval dvě minuty za krosček. Ten navíc dostává desetiminutový osobní trest.

56:40
    Jegor Baranov střílel od modré čáry. Jeho ránu domácí brankář vůbec neviděl, jenže kotouč dokázal parádně vykopnout betonem!

48:20
    Simon Després vyhodil puk mezi diváky a dostává dvě minuty za zdržování hry.
    46:07 Sean COLLINS - 1:1

46:07
    Soči právě vstřelilo branku!
    Také Soči konečně využívá přesilovou hru! SEAN COLLINS dostal od Jokipakky přihrávku před brankoviště a z těsné blízkosti překonal Jakuba Štěpánka. Asistence: Jyrki Jokipakka, Pavel Padakin.

44:54
    Přesilovou hru si nyní zahraje také domácí Soči. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Voráček.
    43:35 Marek HECL - 0:1

43:35
    Slovan právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení! Slovan přeci jen využívá přesilovou hru! Hosté rozjeli kombinaci v útočném pásmu. MAREK HECL dostal přihrávku na pravý kruh a pohotovou střelou uklidil puk do sítě! Asistence: Martin Réway, Tomáš Hrnka.

43:03
    Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Slovan. Dvě minuty za podražení dostává Lugin.

36:06
    Soči si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Hrnka.

31:01
    Bude se znovu vylučovat! Za podražení si tentokrát odchází sednout Marek Hecl.

27:23
    Také Slovan si zahraje svou první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Ivanov.

20:33
    Soči si zahraje další přesilovou hru! Andrej Meszároš dostává dvouminutový trest za hákování.

16:15
    Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje domácí Soči. Dvě minuty za podražení dostává Martin Réway.

11:21
    Slovan mohl jít do vedení! Andrej Meszároš se před brankou natahoval po odraženém kotouči, jenže Barulin mu hokejkou puk na poslední chvíli vypíchl!

10:35
    První velká šance Soči! Štěpánek neudržel dělovku od modré čáry! Po kotouči se ihned natahoval Sean Collins, jenže ležícího brankáře nepřehodil!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 47. Collins (Jokipakka, Padakin) – 44. Hecl (Réway, Hrnka), rozh. náj. J. Mikúš