Toronto – St. Louis 1:2 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 1:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 5:1 (kon.)
Detroit – Dallas 2:4 (kon.) | Nashville – Vegas 1:0 (kon.) | Arizona – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.)
New York Rangers
5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Středa 17.01.2018, 01:10 • Madison Square Garden, New York • NHL

38:33
    Hosté dostanou příležitost v přesilové hře něco s výsledkem ještě udělat. Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Jesper Fast.

33:50
    Zodpovědnost za Flyers na sebe vzal Raffl, který se uvolnil přes svého obránce a ve snaze o zakončení před Lundqvistem byl faulován. Skjei za sekání odchází na trestnou lavici. Komerční přestávka.

28:28
    Flyers se dostali do šanci a Provorovovu střelu od modré se snažil dorážet Voráček. Ten se ale při natahování po puku dopustil hákování obránce Staala a odchází na trestnou lavici.

18:05
    Philadelphia dostane šanci zahrát si přesilovku. Jesper Fast sekl Jakuba Voráčka a odchází na trestnou lavici.

15:32
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Valtteri Filppula.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 7. Rick Nash (Bučněvič), 17. J. T. Miller (McDonagh, Desharnais), 20. Carey (Holland), 31. Grabner, 38. Rick Nash (M. Staal) – 3. Weal (Gudas, Simmonds)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – Holden, Br. Smith, Shattenkirk, Skjei, M. Staal, McDonagh (A) – Bučněvič, Zibanejad, Rick Nash (A) – Lettieri, J. T. Miller, Zuccarello (A) – Carey, Desharnais, Vesey – Fast, Grabner, Holland.
    Philadelphia Flyers: Elliott (41. Neuvirth) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald, Hägg, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula, M. Raffl – Simmonds (A), Patrick, Weal – Lehterä, Laughton, Leier.

Rozhodčí: Luxmore, Walsh – MacPherson, Miller