Benátky n/J – Třebíč 1:4 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 1:0 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (0:2 po s.n.)
Frýdek-M. – K. Vary 0:4 (kon.) | Kadaň – Kladno 0:5 (kon.) | Prostějov – Přerov 6:4 (kon.)

Jestřábi právě vstřelili branku!
    Přerov již hrál v šesti hráčích v poli. Po menší skrumáži před Neužilem se nakonec puk k němu dostal, ale ten ihned rozehrává na MATOUŠE VENKRBECE a ten posílá z obranného pásma puk přes celé kluziště přesně do branky. Asistence: Jakub Neužil.

57:32
    Přerov právě vstřelil branku!
    A na drama je nakonec zaděláno! Dobrá rozehrávka ve středním pásmu předcházela přímočarému útoku. Nakonec TOMÁŠ DOLEŽAL tečuje vysoký puk do branky. Domácí chtěli reklamovat vysokou hru holí, ale Doležal si dal velmi pozor, aby puk netečoval příliš vysoko než je povoleno. Asistence: Tomáš Sýkora a Jakub Šlahař.

52:14
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., hákování).

47:12
    3 187 diváků si dnes našlo cestu na zimní stadion v Prostějově.

45:39
    Avšak nyní to Prostějov vůbec v obraně neubránil. ROMAN PŠURNÝ se dostal ve středním pásmu k puku a přes tři obránce se dokázal prosadit, poté co vstřelil puk mezi betony Neužila. Velmi laciná branka pro Prostějov, který se nejspíše nechal unést snadně nabitým náskokem? Bez asistence.

42:23
    A brankové hody pokračují. Tentokrát se však prosazují hosté, kdy se po dobré střele prosazuje RADOSLAV ILLO. Asistence: Mikuláš Zbořil a Milan Procházka.

41:44
    Střídání v týmu HC ZUBR Přerov: ze hřiště odchází Lukáš Klimeš, přichází Juraj Šimboch.

41:44
    Tak to je vstup domácích do závěrečné třetiny jako hrom a jen potvrzují svou dobrou hru z druhé třetiny. Velkou chválu zaslouží střela Meidla, kterou sice Klimeš vyrazil, ale puk se následně dostal na Švece a posléze na autora branky ALEXE RAŠNERA. Asistence: Marek Švec.

40:45
    Sotva začala závěrečná třetina a již tu máme další branku Jestřábů, o kterou se postaral JAN ŠČOTKA. Bez asistence.

37:49
    Prostějov nakonec využívá přesilovou hru, kdy TOMÁŠ DIVÍŠEK využil pěkné přihrávky z pravé strany a jen mu stačilo doklepnout touš do branky. Druhá půle druhé třetiny patří rozhodně domácímu celku. Asistence: Tomáš Nouza.

36:15
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., krosček).

35:21
    LUKÁŠ LUŇÁK dostal ve středním pásmu puk do jízdy a již měl prostor k brance volný. Před vyjetým Klimešem naznačil nejprve střelu, kterou jej trochu rozhodil. Luňák pak potáhl ještě puk a z levé strany jej umísťuje pod horní tyčku. Asistence: Matouš Venkrbec.

34:39
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Radek Prokeš – 2 min., nedovolené bránění).

30:15
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Starý – 2 min., sekání).

25:52
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Drtina – 2 min., sekání).

22:57
    Velká šance Prostějova, který mohl jít do vedení! Bohužel pro něj puk jen prošel mezi betony brankáře, ale ne do branky. Do této velké šance se po odraženém puku dostal Starý.

18:38
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., držení protihráče).

18:38
    A je tu vyrovnávací branka. Nouza přihrál na modrou, kde stál MAREK DRTINA a ten vyslyšel radu diváků, kteří křičeli – "bij" a puk nakonec končí za zády Klimeše. Asistence: Tomáš Nouza a Tomáš Divíšek.

17:50
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Milan Procházka – 2 min., hákování).

15:34
    Martin Lenďák se nyní objevil volný před Neužilem, který chytá jeho pohotovou střelu!

14:16
    Přerov se však rychlým přechodem do útoku nakonec prosazuje a využívá přesilovou hru. Velký podíl na této brance mel Pšurný, který zavezl puk a tísněn obráncem se přesto dostal až před branku a následně dokázal přihrát na volného KARLA PLÁŠEKA, který zakončuje puk k levé tyčce. Asistence: Roman Pšurný.

12:57
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Dušan Žovinec – 2 min., držení protihráče).

08:08
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., podražení).

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 19. M. Drtina (Nouza, Divíšek), 36. L. Luňák (Venkrbec), 38. Divíšek (Nouza), 41. Ščotka, 42. Rašner (Švec), 59. Venkrbec (Neužil) – 15. Plášek (Pšurný), 43. Illo (Zbořil, Milan Procházka), 46. Pšurný, 58. T. Doležal (T. Sýkora, Šlahař)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – Mikliš, D. Kolář, Ščotka, Havlík Žovinec, Rašner, M. Drtina – Starý, Divíšek, Nouza – Dvořáček, Venkrbec, Luňák – Prokeš, Meidl, Švec – Zabloudil, Voženílek, V. Nestrašil.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (42. Šimboch) – Malina, Chmelíř, Zbořil, M. Novotný, Pala, Lenďák, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař – Plášek st., R. Pšurný, Plášek ml. – Illo, Milan Procházka, Goiš – F. Dvořák, M. Kratochvíl, Navrátil.

Rozhodčí: Robert Čech a Přemysl Skopal – Daniel Reich David a Otáhal

Diváci: 3 187