Autorem branky je DOMINIK VAŠÍČEK. Asistence: Tobiáš Marguš a Jan Klodner.

Autorem branky je ZBYNĚK VLK. Asistence: Dominick Vašíček a Jakub Černohorský.

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Černohorský – 2 min., nedovolené bránění).

15:02
    Letňany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID VALDHANS. Asistence: David Pelant.

20:00

Žďár nad Sázavou se zásluhou dvou branek Vašíčka a jedné trefy Vlka rychle dostal do tříbrankového vedení, Letňanům se ale podařilo pět minut před koncem první části snížit, když za pražský celek využil přesilovou hru Valdhans. Po první třetině tedy 3:1 pro domácí tým.

Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:01

20:31
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Srbek – 2 min., nedovolené bránění).

23:12
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Dospěl – 2 min., sekání).

28:06
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Budín – 2 min., podražení).

30:05
    Autorem branky je ZBYNĚK VLK. Asistence: Martin Nagy.

34:17
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Srbek – 2 min., sekání).

34:17
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., hrubost).

34:41
    Autorem branky je DOMINIK VAŠÍČEK. Asistence: Jan Klodner.

34:50
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Valdhans – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

39:55
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min., hákování).

40:00

V druhé třetině se dokázal prosadit pouze domácí tým a díky trefám Vlka a Vašíčka vede už 5:1.

Další třetina začne přibližně v 18:37.

40:01

40:19
    Autorem branky je ZBYNĚK VLK. Asistence: Dominick Vašíček.

48:45

59:14
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Nárovec – 2 min., sekání).

Je tu konec! Žďár nad Sázavou si v poslední třetině v klidu pohlídal náskok a přidává tak tři body do tabulky o umístění. (19:12:42)

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 5. Kuluris (Vašíček), 9. Vašíček (Marguš, Klodner), 10. Vlk (Vašíček, Černohorský), 31. Vlk (Nagy), 35. Vašíček (Klodner), 41. Vlk (Vašíček) – 16. Valdhans (Pelant)

Rozhodčí: Kratochvíl – Bohuněk, Holeček