Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 3:3 (kon.)
Dunajská Streda – Inter Bratislava 5:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:1 (kon.)
Norimberk – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Ried – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Basilej 2:1 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí se sice ubránili, ovšem poté přišla ještě jedna akce, ze které hosté srovnávají vývoj! K hlavičce se dostal SOUNE SOUNGOLE, který srovnal, rozhodčí vzápětí píská konec!

52
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ještě neuběhly ani čtyři minuty, Arma se dostává do vedení! YOUBA DRAMÉ je v Ústí na testech, v tuto chvíli otáčí vývoj!

48
    Domácí rozehrávali třetí rohový kop v tomto zápase, po kterém srovnávají vývoj! Úspěšným střelcem PETR VÝBORNÝ!

31
    Domácí se krátce po půlhodině hry taktéž prosazují a snižují na rozdíl jediné branky! Na konci celé akce byl zakončující MARTIN JINDRÁČEK!

16
    Do samostatného úniku se dostal DAVID VANĚČEK, který překonal domácího brankáře, prvoligový favorit přidává další přesný zásah!

12
    Na konci dvanácté minuty je tady první změna ve skóre! Po centru Jana Kroba se prosadil MAREK ČERVENKA, hosté jdou do vedení!

Štěpán Slovák

Branky: 31. Jindráček, 48. Výborný, 52. Dramé – 12. Červenka, 16. Vaněček, 90. Soungole

FK VIAGEM Ústí nad Labem: I. poločas: Vašek – Vaněk, Kingue, Šnirc, Gilián, Jindráček, Peterka, Ťok, Miskovič, Procházka, Essomba
    II. poločas: Kotěra – Kingue, Pimpara, Šnirc, M. Richter, Martykán, D. Richter, Pilík, Výborny, Matějka, Dramé

FK Teplice: I. poločas: Diviš – Čmovš, Ljevakovič, Král – Vondrášek, Soungole, T. Kučera, Krob – Rezek – Červenka, Vaněček
    II. poločas: Grigar – Vondrášek, Kodeš, Urma – Hyčka, Soungole, Gebert, A. Kučera – Šup, Vošahlík