Leganés – Real Madrid 0:1 (kon.)
CD Leganés
0:1 (0:0)
Real Madrid
Čtvrtek 18.01.2018, 21:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španělský pohár • Čtvrtfinále

Real i přes bídný výkon udělal důležitý krok k postupu do semifinále španělského poháru Copa del Rey. Odveta se hraje příští středu 24. ledna od 21:30 na Estadion Santiago Bernábeu. (23:23:33)

Je tu konec zápasu. Domácí budou dnes hodně nešťastní, protože měli v pohárovém zápase jedinečnou šanci pokořit hvězdný Real Madrid. Hosté totiž potvrdili špatnou formu z posledních týdnů a na Estadio Municipal de Butarque se hodně trápili. Ve druhém poločase měli domácí několik slibných šancí, jenže rozhodnutí přišlo v 90. minutě na druhé straně, když se prosadil ranou na přední tyči Marco Asensio.

90+3

90+2
    Domácí jsou inkasovanou brankou zaskočeni a v nastavení nemají dostatek morálních sil na zvrat.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
    90. Marco ASENSIO - 0:1

90
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    To jsou věci. Dnes špatně hrající Real se nakonec dostává v poslední minutě hry do vedení! Z ničeho nic totiž z levé strany odcentroval do vápna Théo Hernández a na přední tyči skvěle předskočil obránce MARCO ASENSIO, který posílá Bílý balet do vedení – 0:1!

88
    Domácí se tlačí do vápna, Real stále odolává.

86
    Konec zápasu se neúprosně blíží. Zdá se, že se dnes reálně nedočkáme žádného gólu.

84
    Hosté se snaží držet balon alespoň v okolí půlící čáry. Teď se jim to chvilku dařilo, stále ale ještě není konec.

82
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Omar Ramos.

81
    Konec zápasu se neúprosně blíží a opět jsou to domácí, kdo se snaží tlačit do útoku. Real posílený o Modriče a Isca se nadále trápí.

79
    Hosté opět nic závratného nevymysleli. V ofsajdu byl nyní Asensio a balon mají domácí.

77
    Domácí jsou v závěru zápasu lepší a Real zuby nehty brání remízu 0:0.
    75. Beauvue nechal vyniknout Casillu

75
    Po centru z levé strany se parádně do letícího míče opřel Beauvue. Mířil dobře k tyči, avšak Casilla pohotově zasáhl a míč vyrazil na roh.

73
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Isco.

72
    Až do vápna Leganés nyní vnikl Lucas. Z ničeho nic byl ve velké šanci, avšak svou přízemní střelou trefil jen brankáře Champagneho.