Setúbal – Sporting 1:1 (kon.) | Porto – Tondela 1:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:1 (0:1)
Sporting Lisabon
Pátek 19.01.2018, 20:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:04:07)

Je konec. Setúbal nakonec vybojoval bod, když proměnil penaltu v 90+5. minutě Edinho. V 31. minutě dostal po skvělé přihrávce Martinse do zakončení Bruno Fernandes a svojí střelu umístil přesně k levé tyči. V 73. minutě Coates na poslední chvíli odkopl míč a Sporting stále vedl 1:0. V 88. minutě se skvěle uvolnil Fernandes, ale trefil jen pravou tyč. V 90+5. minutě poté Mathieu stáhl domácího hráče ve svém vápně a Edinho si s následnou penaltou poradil a zajistil tak Setúbalu bod.

90+7

90+7
    Fábio Coentrão po příchodu na lavičku řádil jako vyšinutý a rozmlátil plexisklo.

90+6
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Fábio Coentrão, přichází Seydou Doumbia.
    90+5. EDINHO - 1:1

90+5
    Setúbal právě vstřelil branku!
    EDINHO se postavil k pokutovému kopu a poradil si sním náramně, když zakončil k pravé tyči.

90+4
    Coentrão za odkopnutí míče dostal žlutou kartu.

90+4
    Rozhodčí po přezkoumání záběru ukazuje na pokutový puntík.
    90+3. Penaltový zákrok Mathiea.

90+3
    Mathieu zatáhl domácího hráče ve svém pokutovém území a dostal žlutou kartu a následuje penalta.

90+2
    Byla nařízena penalta pro Setúbal.

90+1
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Daniel Podence.

90
    Nyní se domácí provinili faulem ve středu hrací plochy.

89
    Gelson Martins dnes předvádí skvělý výkon a nyní se málem dostal do zakončení, když dostal přihrávku do běhu, ale poté se na něj dotřel domácí obránce a míč mu sebral.

89
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Pedrosa, přichází Willyan.