Ufa – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Kazaň – HC Slovan 2:4 (kon.)

Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Roman Manuchov – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ryan Garbutt – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

52:36
    Síly na ledě se ale srovnají. Galijev dostává dvě minuty za nedovolené bránění a už sedí na trestné lavici. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

52:01
    Eliezer Šerbatov dostává pětiminutový trest a trest do konce utkání za seknutí Glinkina mezi nohy a zbytečně tak oslabuje na dlouho svůj tým. Trest odpyká Marek Hecl.

39:42
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Roman Manuchov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Simon Després – 2 min., hrubost).

35:21
    Nyní mají domácí možnost snížit v přesilové hře. Garbutt inkasuje dvě minuty za sekání.

33:32
    Slovan má k dispozici přesilovou hru. Rob Klinkhammer dostává dvě minuty za sekání a zbytečně tak svůj tým oslabil. Ten se bude bránit ve čtyřech hráčích.

30:08
    Přesilovka pro domácí. Patrik Bačík dostává dvě minuty za sekání a už sedí na trestné lavici.

27:12
    Domácí dostávají dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Slovan má k dispozici další přesilovou hru.

15:44
    Přesilovku si nyní zahrají hráči Slovanu. Ljamkin inkasuje dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici. Hosté tak mají šanci srovnat stav utkání v početní výhodě.

12:12
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Černý – 2 min., držení protihráče).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 12. Lukojanov (M. Gluchov), 51. Svitov (Markov) – 16. Sersen, 35. Meszároš (J. Mikúš, Řepík), 35. Hrnka, 41. Boychuk (Meszároš, Řepík)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Manuchov, Markov (A), Batyršin, Tokranov, Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Galijev, Lander, Klinkhammer – Azevedo, Tkačov, Sekáč – M. Gluchov (A), A. Potapov, Lukojanov – Burmistrov, Svitov (C), Glinkin.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (J. Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Bačík, Després, Černý, T. Voráček, Hedera – J. Mikúš (A), Boychuk, Řepík – Co. Genoway, Viedenský, Garbutt – M. Sloboda, Hrnka, Skalický – Hecl, Šerbatov, Réway – Sádecký.

Rozhodčí: Gašilov, Judakov – Ivanov, Lazarev

Diváci: 5 449