NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | New Jersey – Washington 4:3 (po pr.) | Columbus – Dallas 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Buffalo 4:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – St. Louis 1:4 (kon.)
Tampa – Vegas 1:4 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:3 (kon.)
New York Rangers
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Buffalo Sabres
Pátek 19.01.2018, 01:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

59:22
    Mats Zuccarello dostal dvě minuty za hákování a Sabres budou hrát ve hře bez brankáře v šesti proti čtyřem!

53:43
    Brendan Smith dostal Rangers pod obrovský tlak, když v obranném pásmu vyhodil puk přes ochranné sklo a Sabres mají příležitost potřetí vyrovnat stav zápasu v přesilové hře.

36:52
    Henrik Lundqvist u své levé tyče zmrazil puk pod lapačkou a po následné šarvátce za jeho bránou se opět vylučovalo na obou stranách. Rasmus Ristolainen a Brendan Smith dostali shodně dvě minuty za hrubost.

34:56
    Sam Reinhart byl za bránou Rangers zezadu naražen na hrazení a Sabres si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru v řadě. Kevin Shattenkirk dostal dvě minuty za krosček, ale vyloučen byl také Sam Reinhart za přehrávání. Je z toho tedy hra 4 na 4.

31:21
    Mats Zuccarello usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilová pro Sabres, kteří první početní výhodu na konci první třetiny využili.

26:08
    Sabres faulovali v obranném pásmu a jeden z hráčů hostujícího celku dostane dvě minuty za držení. Rangers si po komerční přestávce zahrají druhou přesilovou hru. Casey Nelson byl hráčem, který podruhé v zápase usedl na trestnou lavici.

17:49
    Brendan Smith dostal dvě minuty za podražení poté, co fauloval u hrazení, a Buffalo si zahraje přesilovou hru.

10:13
    Vinni Lettieri dobře pracoval za bránou Sabres a Casey Nelson ho zezadu narazil krosčekem na hrazení. Po krátké komerční přestávce si Rangers zahrají první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Rick Nash (Bučněvič), 29. J. T. Miller (Desharnais), 47. Rick Nash (Holden, Bučněvič), 57. Bučněvič (Zibanejad, Rick Nash) – 19. Okposo (S. Reinhart, Eichel), 38. Falk (Rodrigues, S. Reinhart), 55. Ristolainen (Okposo, Eichel)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), Holden, Skjei, Shattenkirk, Br. Smith, Kampfer – Rick Nash (A), Zibanejad, Bučněvič – Zuccarello (A), J. T. Miller, Lettieri – Vesey, Desharnais, Carey – Grabner, Holland, Fast. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Falk, Gorges, C. Nelson – B. Pouliot, Eichel (A), Okposo (A) – E. Kane, R. O'Reilly (A), Pominville – Girgensons, Rodrigues, S. Reinhart – S. Wilson, Jo. Larsson, Nolan. Hlavní trenér: Phil Housley.

Rozhodčí: Dave Jackson, Kyle Rehman. Čároví: Jonny Murray, Steve Barton

Diváci: 18006