NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | New Jersey – Washington 4:3 (po pr.) | Columbus – Dallas 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Buffalo 4:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – St. Louis 1:4 (kon.)
Tampa – Vegas 1:4 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
San Jose Sharks
Pátek 19.01.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je ode mě vše a u nedělního zápasu mezi San Jose a Pens na shledanou. (05:52:07)

Zablokované střely 23:12

Je konec! Colorado vítězí! Domácí vedli po 21 minutách už 4:0, ale Sharks nic nevzdali a v polovině třetí třetiny svítilo na světelné tabuli skóre 4:3! Uklidňující branku Avs přidal 4 minuty před koncem Nieto a stanovil tak finální skóre 5:3. Bernier dnes v brance čaroval a vychytal tutovku Hertla, Coutura a dalších Žraloků. Colorado si připisuje další dva body do tabulky a osmou výhru v řadě!

59:20
    Sharks kombinují v šesti proti čtyřem, ale dvě branky už nevstřelí a domácí dnes vyhrají!

59:02
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., sekání).

58:53
    Domácí jeli na prázdnou branku, ale jejich postup zastavil ofsajd.

58:40
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Labanc vystřelil z vrcholku kruhu a Bernier opět kryje!

58:28
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění a Žralokům čas hodně rychle utíká.

58:10
    Sharks drží puk v útočné třetině.

57:50
    Hosté jsou stále v útočné třetině, ale Bernier dnes čaruje!

57:22
    San Jose to zkouší v šesti!
    56:46 Matt NIETO - 5:3

56:46
    Colorado právě vstřelilo branku!
    MATT NIETO zachytil puk ve středním pásmu, nahrál Comeauovi, který vystřelil od mantinelu a Nieto tenhle puk stihl tečovat a pravděpodobně rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Asistence: Blake Comeau.

55:59

55:14
    Gabriel Landeskog se dostal před Jonese a tváří v tvář nepřekonal maskovaného muže Žraloků.

54:57
    Nathan MacKinnon se nedostal do útočného pásma.

54:40
    Braun získal puk a vyhazuje.

54:22
    Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.

54:10
    Hosté vyhazují až za branku Colorada.

53:59
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., sekání).

53:55
    Patrik Nemeth vystřelil od modré a minul branku Žraloků.

53:20
    Čtvrtá lajna hostů kombinuje v útočném pásmu.

52:50
    Nathan MacKinnon už opět kouzlí v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

52:24

52:10
    Meierovi sebral puk Bernier a přerušil hru.

51:40
    Labanc se dostal ke střele, ale minul branku.

50:33
    Burnsova střela od modré byla tečována, ale i tak ji Bernier chytil a nepřipustil žádnou dorážku.

50:24
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., nedovolené bránění).

50:00
    Domácím došla šťáva a jsou pod obrovským tlakem! Sharks se pokoušejí o vyrovnání!

49:35

49:13
    Bernier opět vychytal Hertla a poté Couture trefil tyčku!

49:00
    Donskoi se dostal až před branku, kde zakončil a Bernier opět kryje!

48:50
    Domácí vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

48:39
    Další zákrok Berniera, který stále drží domácí tým ve vedení!

48:13
    Hertl vystřelil z první do poloodkryté branky, ale Bernier se roztáhl přes celou branku a levým betonem udržel domácí ve vedení!

47:50
    Carl Söderberg vyhazuje puk až k Jonesovi.

47:35
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., podražení).

47:35
    Mikkel Bødker se dostával do dobré šance a byl podražený!

47:19
    Sharks zlepšili bruslení a u každého puku jsou rychleji než domácí.

46:50
    Colorado opět vyhazuje a od inkasované branky je horším týmem.

46:17
    Meierova střela byla zablokována a domácí vyhazují do středního pásma.

46:00
    Jakupov zavezl puk do útočné třetiny, ale o puk velmi rychle přišel. Puk se následně dostal na střídačku San Jose a vhazovat se bude ve středním pásmu.
    44:53 Joe THORNTON - 4:3

44:53
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Kontaktní branka Žraloků je na světě! Burns jel v přečíslení dva na jednoho a předložil puk pro JOEA THORNTONA, který přehodil Berniera a snižuje na 4:3! Asistence: Brent Burns a Joe Pavelski.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:20
    Meier prověřil pozornost Berniera.

44:00
    Souboj o kotouč ve středním pásmu zvládli lépe Žraloci a mohou dopředu.

43:47

43:20
    Couture vybojoval puk a poslal dopředu Hertla, kterému do ofsajdu přejel Dillon. Vhazování ve středním pásmu.

42:50
    Hosté vyhráli vhazování a odpalují kotouč ven ze třetiny.

42:39
    Nathan MacKinnon vystřelil jedovku z mezikruží a Jones zasahuje!

42:20
    Marc-Édouard Vlasic vyhazuje puk ze třetiny a Colorado musí zpět za svou branku.

42:10
    Nathan MacKinnon se proháčkoval z levé strany do zakončení, ale na poslední chvíli byla jeho střela sražena.

41:55
    Hosté vyhazují a Colorado musí začít od své branky.

41:46
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joonas Donskoi – 2 min., podražení).
    40:29 Marc-Édouard VLASIC - 4:2

40:29
    Hned v úvodu třetí třetiny Sharks snižují a máme zaděláno na drama! Couture poslal kros na Labanca, který poslal puk před branku, kde byl Hertl. Ten puk netrefil, a tak před branku dojel MARC-ÉDOUARD VLASIC a uklidil puk do branky. Asistence: Tomáš Hertl a Kevin Labanc.

40:01

Druhá třetina je u konce a nabídla dvě branky. Domácí šli do vedení 4:0 zásluhou Rantanena. Na jeho branku dokázal odpovědět Meier, který využil přesilovou hru a stanovil stav po dvou třetinách na 4:1. Sharks jsou mírně aktivnější a mají více ze hry, ale domácí tým je dnes neskutečně efektivní.
    Střely na branku po druhé třetině 16:27.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:38
    Burns se dostal k další střele a má už celkem 10 střeleckých pokusů a z toho šly 4 na branku.

39:34
    Domácí vyvezli puk a dostali se i ke střele, kterou musel řešit Jones.

39:26

39:17
    Sharks kombinují v útočném pásmu.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:27
    Bernier vychytal Pavelskiho a poté i Hertla!

38:12
    Joe Thornton vystřelil z levého kruhu, ale minul branku.

38:07
    Labancova střela z mezikruží byla přizvednuta do ochranné sítě.

37:26
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., sekání).

37:26
    Timo Meier se z ničeho nic dostal do samostatného úniku, ale dopadl podobně jako Rantanen! Meier alespoň vybojoval přesilovou hru.

37:06
    Erik Johnson vystřelil od modré a Jones kryje. Domácí mají tlak.

36:17
    Nathan MacKinnon se prosmýkl mezi dvěma hráči a dvakrát zakončoval, ale tentokrát si na Jonese nepřišel!

36:03
    Mikko Rantanen se dostal do samostatného úniku, ale Jones ho vychytal betonem!

35:49
    Jenže nevymyslel nic a dopředu šli Žraloci. Burns vystřelil od modré a jeho střela byla zvednuta až do hlediště.

35:22
    Alexander Kerfoot kličkuje v útočné třetině a pokouší se něco vymyslet.

34:55
    Jones předvedl dva dobré zákroky a hosté vyhazují puk z obranné třetiny.

34:35
    Domácí zahráli vysokou hokejkou a hra je přerušena. Následuje další komerční přestávka.

34:10
    Hosté ubránili oslabení a okamžitě jsou nastěhováni v útočné třetině.

33:46

33:28
    Couture odpaluje puk a domácí musí zpět do svého pásma.

33:01
    A další vyhození Žraloků. Coloradu se tahle přesilová hra zatím nedaří.

32:39
    Hosté získali puk a vyhazují až za branku Berniera.

32:20
    Nyní už byl přechod do útočného pásma v pořádku a domácí kombinují.

32:02
    Hosté vyhodili puk z obranné třetiny a domácí se chtěli okamžitě dostat zpět do pásma, ale je jim odpískán ofsajd.

31:45
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Justin Braun – 2 min., hákování).

31:39
    Nathan MacKinnon nahrál před branku, kde byl Rantanen, který jen těsně minul branku!

30:57
    Dillon vystřelil od modré a puk skončil hodně vedle domácí branky.

30:36
    Jakupov se tak dlouho chystal na střelu až mu puk sjel z hokejky.

30:23
    Ofsajd zastavuje hru a následuje komerční přestávka.
    29:44 Timo MEIER - 4:1

29:44
    Tak jsem to zakřikl a Sharks využívají vteřinu před vypršením přesilovou hru! Labanc zachytil vyhození domácího celku, poslal puk na branku a TIMO MEIER nejprve tečoval a puk skončil na betonu Berniera, ale Meier se rychle zorientoval a puk dorazil mezi betony domácího brankáře do branky. Asistence: Kevin Labanc a Marc-Édouard Vlasic.

29:10
    Puk je opět za brankou Sharks a oslabení Colorada je dnes velmi dobré.

29:01
    Joonas Donskoi vystřelil z kruhu do břevna!

28:44
    Domácí se opět osvobozují.

28:17
    Burns trefil prvního bránícího hráče, od kterého se puk odrazil do středního pásma.

28:00
    Domácí vyhazují do středního pásma.

27:47
    Burns vystřelil ihned po vhazování a Bernier kryje.

27:44
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Alexander Kerfoot – 2 min., nedovolené bránění).

27:16
    Sharks mají ponechanou výhodu.

26:42
    Další puk Jakupova z kruhu skončil vedle branky.

26:27
    Nail Jakupov vystřelil z vrcholku kruhu zápěstím a Jones zasahuje.

26:00
    DeMelo pálil od modré a minul branku. Dopředu okamžitě vyráží domácí a Jones musel zasahovat.

25:24
    Domácí hokejisté hrají jednoduchý a velmi účinný hokej, který dělá Žralokům velké problémy.

24:56
    Žraloci získali puk a kombinují ve středním pásmu.

24:28
    Joe Thornton byl podražený, ale rozhodčí zůstává v klid, a tak jdou domácí dopředu.

24:02
    Nepovedená rozehrávka hostujícího celku končí až na zakázaném uvolnění.

23:15
    Sharks jsou stále aktivní a pokoušejí se s utkáním něco udělat, ale domácí jsou zkrátka efektivnější a dnes trefují naprosto všechno!
    21:34 Mikko RANTANEN - 4:0

21:34
    Devátá střela Avs na branku a čtvrtý puk v síti! Barberio vystřelil od modré čáry a před brankou tečoval MIKKO RANTANEN, který změnil směr letu puku natolik dobře, že puk skončil v síti. Asistence: Mark Barberio a Gabriel Landeskog.

21:01
    Burns střílel z mezikruží a Bernier opět zasahuje!

20:47

20:42
    A další zákrok Berniera po střele od modré čáry.

20:30
    Bernier předvedl další dva zásahy! nejprve chytil střelu od modré, kterou vyslal Burns a poté chytil dorážku Tierneyho.

20:20
    Labanc vystřelil z velkého úhlu a Bernier opět zasahuje.

20:10
    Bernier podržel puk a vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

20:01

První třetina je za námi a domácí ji jasně ovládli! Colorado dokázalo vstřelit gól z přesilové hry a Nathan MacKinnon si v první třetině připsal dva kanadské body za dvě branky. San Jose mělo dost šancí, ale žádnou neproměnilo, a tak se jde do kabin za stavu 3:0 pro domácí tým, který vede zcela zaslouženě!

19:37
    Další vyhození domácího týmu, který hraje skvěle!

18:47
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., sekání).
    18:14 Carl SÖDERBERG - 3:0

18:14
    Krásná branka Colorada, které vede 3:0! Nieto zpoza branky nahrál před branku přesně do míst, kde měl hokejku CARL SÖDERBERG, který střelou z první překonal Jonese. Velká chyba hostující obrany. Asistence: Matt Nieto a Blake Comeau.

17:43
    Erik Johnson vystřelil příklepem a zlomil hokejku, takže musel rychle vystřídat.

17:21
    Braunovu střelu chytil Bernier hokejkou.

16:55
    Comeau nahodil do útočné třetiny a oba celky střídají.

16:31
    Ani domácí se příliš dlouho neohřáli v útočné třetině a o puk přišli.

16:00
    DeMelo nahodil do útočného pásma, ale puk nikdo z hostů nezískal a domácí tak puk vyhodili do středního pásma.

15:30
    V první třetině se hraje hodně ofenzivní hokej a oba celky mají hodně šancí. Efektivnější jsou domácí, kteří vedou 2:0.

15:00
    Ryanova střela neprošla až k Bernierovi a další Burnsův pokus minul branku.

14:40
    Hosté se vymanili z tlaku a nyní sami kombinují v útočné třetině.

14:10
    První formace domácích je v útočném pásmu a motá hlavy Žralokům.

13:47

13:42
    Domácí hrají oslabení výborně a hosté se k ničemu nedostali.

13:22
    Colorado opět vyhazuje až za branku hostů.

13:10
    Labancova nahrávka byla tečována až do hlediště. Vhazovaní po pravici Berniera.

12:50
    Hosté se nemohou dostat do útočného a Žraloci střídají.

12:30
    Další vyhození domácího celku.

12:20
    Burnsova střela skončila vedle branky.

12:00
    Domácí vyhazují a Sharks musí až za svou branku.

11:47
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Dominic Toninato – 2 min., podražení).

11:01
    Hraje se ve velkém tempu a oba celky si vypracovávají slušné brankové příležitosti.

10:45
    Donskoi byl sám před Bernierem, ale nedokázal ho překonat!

10:10
    Tyčka zachránila Jonese od třetího puku za jeho zády!

10:00
    Burnsova střela byla tečována mimo.

09:53
    Joe Thornton se už ke střele dostal a Bernier si připisuje další zákrok.

09:36
    Meier zavezl puk do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

09:12
    Blake Comeau vystřelil z pravého kruhu a jen těsně minul branku.

08:42
    Sharks jsou zaskočení a domácí jasně dominují úvodu utkání.
    08:01 Nathan MACKINNON - 2:0

08:01
    Bleskurychle využitá přesilová hra! NATHAN MACKINNON dostal puk na vrcholek levého kruhu a střelou z první nedal Jonesovi šanci! Asistence: Samuel Girard a Mikko Rantanen.

07:30
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., podražení).
    07:03 Nathan MACKINNON - 1:0

07:03
    Domácí jdou do vedení! NATHAN MACKINNON dostal přihrávku na modrou čáru, najel v plné rychlosti do pásma a vystřelil pod nohama Vlasica a Jonesovi proletěl puk mezi nohama do branky! Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.

06:35
    Sharks zachytili rozehrávku domácího týmu a jsou v útočné třetině.

06:10
    Ward nevybojoval puk a domácí tak kombinují ve svém pásmu.

05:40
    Puk skončil v hledišti a vhazovat se bude po pravici Jonese.

05:02
    Erik Johnson jel se svým spoluhráčem v přečíslení dva na jednoho a vzal to na sebe. Bohužel pro domácí jeho střelu vyrazil Jones vyrážečkou.

04:40
    Jenže Sharks jim puk vzali a Bernier je opět pod palbou.

04:20
    Domácí získali kotouč a mohou se pokusit založit útočnou akci.

03:58
    Dillonův pokus od modré kryje Bernier.

03:32
    Meier nahodil do útočného pásma a celá pětice Žraloků střídá.

03:21
    Zakázané uvolnění hostů.

02:54
    Sharks jsou v útočném pásmu a Karlsson otestoval pozornost Berniera.

02:26
    Burnsova nepovedená rozehrávka skončila na hokejkách domácích, ale Ryan puk vybojoval a nahodil puk na Berniera.

02:08
    Přihrávka rukou v podání Colorada a hra se stěhuje do středního pásma.

01:49
    Nathan MacKinnon dostal nahrávku před branku, vystřelil a Jones si připisuje první zákrok.

01:40
    Dillonova střela skončila vedle Bernierovy branky.

01:22
    Střelu Brauna pokryl domácí brankář.

00:40
    Domácí se dostali ven z pásma a chtěli znovu do útočné třetiny, ale vystavili se do ofsajdu.

00:27
    Nathan MacKinnon zavezl kotouč do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

00:08
    První vhazování dnešního utkání vyhráli hosté.

00:01

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – E. Johnson (A), Nemeth, Zadorov, Barberio, Girard, A. Lindholm – Comeau, Kerfoot, C. Wilson – MacKinnon (A), Söderberg, Compher – Toninato, G. Bourque, Jakupov – Nieto, Landeskog (C), Rantanen.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns – Pavelski (C), J. Thornton (A), Goodrow – Donskoi, Meier, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Gord Dwyer – Ryan Galloway, Scott Cherrey.

Colorado Avalanche 24-16-3
    Domácí hokejisté se nachází na desátém místě západní konference se ziskem 51 bodů po 43 utkáních. Colorado má výbornou formu a drží sérii sedmi vítězství za sebou. Po loňské otřesné sezóně se hokejisté z Denveru oklepali a těší své fanoušky dobrou hrou. Dnes je ovšem nečeká nic lehkého, protože se postaví dobře hrajícím Žralokům a navíc se Colorado chystá k ostrému zápasu po pěti dnech volna. Avs mají jednu z nejlepších ofenziv západní konference, která nastřílela 142 branek.

San Jose Sharks 24-13-6
    Hokejisté San Jose mají formu a vyhráli 3x za sebou. Tahle krátká série vítězství je vyšvihla na šestí místo západní konference. Sharks mají na svém kontě 54 bodů po 43 utkáních. Na páté místo, kde je Dallas, ztrácí San Jose pouze jeden bod. Ovšem Žraloci patří k týmům, které mají odehráno málo zápasů, a tak se San Jose může stále prokousávat tabulkou výš a výš.

Arizona Coyotes 2:3 SO San Jose Sharks
    Martinook, Richardson – Thornton, Boedker, vítězný nájezd Pavelski
    Dell – 30/32 – 93,8%

Brent Burns 7+27
    Logan Couture 17+15
    Joe Thornton 11+21

Krásné páteční ráno všem hokejovým fanouškům! V tomto přenosu se společně podíváme na souboj mezi Coloradem a San Jose!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 8. MacKinnon (Rantanen, Landeskog), 9. MacKinnon (Girard, Rantanen), 19. Söderberg (Nieto, Comeau), 22. Rantanen (Barberio, Landeskog), 57. Nieto (Comeau) – 30. Meier (Labanc, Vlasic), 41. Vlasic (Hertl, Labanc), 45. J. Thornton (Burns, Pavelski)

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Gord Dwyer – Ryan Galloway, Scott Cherrey