NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | New Jersey – Washington 4:3 (po pr.) | Columbus – Dallas 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Buffalo 4:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – St. Louis 1:4 (kon.)
Tampa – Vegas 1:4 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
San Jose Sharks
Pátek 19.01.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je ode mě vše a u nedělního zápasu mezi San Jose a Pens na shledanou. (05:52:07)

Zablokované střely 23:12

Je konec! Colorado vítězí! Domácí vedli po 21 minutách už 4:0, ale Sharks nic nevzdali a v polovině třetí třetiny svítilo na světelné tabuli skóre 4:3! Uklidňující branku Avs přidal 4 minuty před koncem Nieto a stanovil tak finální skóre 5:3. Bernier dnes v brance čaroval a vychytal tutovku Hertla, Coutura a dalších Žraloků. Colorado si připisuje další dva body do tabulky a osmou výhru v řadě!

59:20
    Sharks kombinují v šesti proti čtyřem, ale dvě branky už nevstřelí a domácí dnes vyhrají!

59:02
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., sekání).

58:53
    Domácí jeli na prázdnou branku, ale jejich postup zastavil ofsajd.

58:40
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Labanc vystřelil z vrcholku kruhu a Bernier opět kryje!

58:28
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění a Žralokům čas hodně rychle utíká.

58:10
    Sharks drží puk v útočné třetině.

57:50
    Hosté jsou stále v útočné třetině, ale Bernier dnes čaruje!

57:22
    San Jose to zkouší v šesti!
    56:46 Matt NIETO - 5:3

56:46
    Colorado právě vstřelilo branku!
    MATT NIETO zachytil puk ve středním pásmu, nahrál Comeauovi, který vystřelil od mantinelu a Nieto tenhle puk stihl tečovat a pravděpodobně rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Asistence: Blake Comeau.

55:59

55:14
    Gabriel Landeskog se dostal před Jonese a tváří v tvář nepřekonal maskovaného muže Žraloků.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 8. MacKinnon (Rantanen, Landeskog), 9. MacKinnon (Girard, Rantanen), 19. Söderberg (Nieto, Comeau), 22. Rantanen (Barberio, Landeskog), 57. Nieto (Comeau) – 30. Meier (Labanc, Vlasic), 41. Vlasic (Hertl, Labanc), 45. J. Thornton (Burns, Pavelski)

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – E. Johnson (A), Nemeth, Zadorov, Barberio, Girard, A. Lindholm – Comeau, Kerfoot, C. Wilson – MacKinnon (A), Söderberg, Compher – Toninato, G. Bourque, Jakupov – Nieto, Landeskog (C), Rantanen.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns – Pavelski (C), J. Thornton (A), Goodrow – Donskoi, Meier, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Gord Dwyer – Ryan Galloway, Scott Cherrey