Chomutov – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Jihlava – Sparta 2:4 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Liberec – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Berani Zlín
Pátek 19.01.2018, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 41. kolo

Utkání končí. Dynamo sahalo po bodech, když ve třiapadesáté minutě v přesilovce vyrovnal svým desátým gólem za Dynamo Rostislav Marosz, ale Berani se dostali do vedení hned za dvě minuty, když kotouč od mantinelu nenápadně nahodil Ferenc a puk skončil až za Kacetlem. Ten poslední minutu a pár vteřin strávil na střídačce, ale Dynamu se už vyrovnat nepodařilo. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (20:21:58)

59:55
    Roberts Bukarts se hnal na prázdnou branku, ale nedokázal dostat kotouč za čáru.

59:06
    Kacetl je znovu na střídačce.

58:54
    Pardubický brankář se ovšem může vrátit zpět do branky. Marek Trončinský fauloval ve snaze zabránit gólu do prázdné brány a dostává dvě minuty za držení.

58:40
    Kacetl odjíždí na střídačku a Dynamo bude hrát v šesti!

58:01
    Rozběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Po vyhraném Tomáškově vhazování se úplně sám před Kašíkem objevil Jacob Cardwell, ale nedokázal překonat zlínského brankáře!

57:15
    Zakázané uvolnění Zlína.

55:41
    Po pardubickém nahození od modré čáry se kotouč od Kašíkova betonu odrazil přímo před Marosze, kterému stačilo doklepnout kotouč do branky, ale domácí útočník puk nezasáhl!
    53:57 Jakub FERENC - 2:3

53:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Krátce po Maroszově vyrovnání se ovšem Zlín velmi nenápadnou akcí dostává zpět do vedení! JAKUB FERENC od mantinelu píše nahodil kotouč po zemi směrem na Kacetla a kotouč skončil až u levé tyče pardubické branky. Asistence: Ralfs Freibergs a Tomáš Fořt.
    52:40 Rostislav MAROSZ - 2:2

52:40
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Přesně po půl minutě početní výhody Pardubice vyrovnávají stav utkání na 2:2! ROSTISLAV MAROSZ si na pro něj typickém místě počkal na přihrávku od mantinelu a pověsil kotouč za Kašíka! Asistence: Tomáš Rolinek.

52:10
    Na trestnou lavici tedy může odjet Ralfs Freibergs, který dostává dvě minuty za faul kolenem.

52:10
    Petr Sýkora dostal dobrou přihrávku do mezikruží, ale Kašík jeho příklep vyrazil!

51:27
    Rozhodčí signalizují vyloučení, bude to přesilovka pro Dynamo.

51:04
    Rozjetý Treille posílal bekhendovou přihrávku před branku, ale zlínský obránce ji zastavil.

49:05
    Do konce zápasu zbývá bez mála jedenáct minut a na ledě sledujeme opravdu pořádnou bitvu o každý centimetr hrací plochy. Oba týmy se tlačí dopředu, ale obrany jsou bezchybné.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 35. Tomášek (Treille), 53. Marosz (Rolinek) – 10. Šťastný (Fořt, Roberts Bukarts), 25. P. Sedláček (Kubiš, Žižka), 54. Ferenc (Freibergs, Fořt)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Čáslava, Holland, Hrabal, Cardwell, Wishart, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – T. Svoboda, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – Bojko, Dušek, Beran.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Nosek, Valenta, Řezníček, Žižka, Padrnos – Šťastný, Fořt, Roberts Bukarts – Okál, Honejsek, Kubiš – J. Ondráček, P. Sedláček, O. Veselý – Illo, Popelka, Klhůfek.

Rozhodčí: Hejduk, Sýkora – Pešek, Rampír