2:12 (0:4, 2:7, 0:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pátek 19.01.2018, 19:30Livesport Superliga • 21. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:28:36)

Je dobojováno. Hosté dnes potvrdili roli jasného favorita a od samotného úvodu byli lepším týmem. Po první třetině vedli 4:0, poté během dalších deseti minut druhé části přidali pět přesných zásahů a bylo rozhodnuto. Česká Lípa sice taktéž skórovala, ovšem jen spíše zmírnila ten velký debakl. Nejvíce kanadských bodů dnes zaznamenal Marek Vávra, díky třem brankám a stejnému počtu asistencí jich bylo šest.

Hráči utkání:
    Marek Vávra – Jaromír Ekl

59:39
    Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho. Nakonec však přišel dobrý zákrok od Ponomareva, který zabránil další inkasované brance.

58:19
    Závar před hostující brankou, k zakončení se dostal Kněžour, ovšem proti němu zasáhl Barák, který uklidňuje hru.

57:01
    Právě se rozběhly závěrečné tři minuty dnešního utkání, domácí mají navrch, vyložené šance ale v jejich prospěch nepřichází.

56:28
    Česká Lípa je v samotném závěru lepší a snaží se o třetí zásah. Pastor teď minul, bylo to s tečí, domácí zůstanou u míčku.

55:02
    Do rychlého výpadu se dostal Jansa. Před nim ale na poslední chvíli zasáhl Barák, kteří šel hodně ven z branky!

54:04
    Ze standardky mohl skórovat Jirsa. Domácí florbalista však nedokázal najít recept na dobře postavenou zeď soupeře.

53:10
    Nakonec z toho byl rychlý kontr soupeře, ovšem ani hosté se do zakončení nedostali, o balónek přišli v souboji u mantinelu.

52:34
    Lípa se teď v rohu snaží něco vymyslet, rozhodčí odpískal faul, bude z toho volný úder pro domácí florbalisty.

50:59
    V posledních minutách se hra hodně kouskuje, před malou chvíli se navíc rozběhla závěrečná desetiminutovka třetí části.

Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

50:10
    Na zemi teď zůstal ležet Barák. Po chvíli se ale zvedl a vypadá to, že hostující brankář bude moci pokračovat ve hře.

49:44
    Dva zajímavé výpady domácích. Míček zpoza branky směřoval do brankoviště, ovšem nikdo z hráčů České Lípy zahrát nedokázal.

48:58
    Ponomarev si dobře pohlídal tyčku, poté střelu zastavil hrudí, florbalisté Chodova však zůstávají u balónku a dělají soupeři problémy.

47:33
    Na středu zůstal úplně volný Kadlec, který si míček přichystal, poté vypálil. Jeho pokus pouze prosvištěl kolem hostující svatyně!

46:54
    Chodov právě vstřelil branku!
    TOM ONDRUŠEK využil dobré přihrávky a z levé strany překonal přesouvajícího se brankáře Ponomareva, který si sice na balónek sáhl, ovšem gólu zabránit nedokázal! Asistence: Marek Vávra.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 33. Kadlec (Ekl), 33. Ekl (Jirsa) – 2. Maxa (Strachota), 8. Strachota (Kotlas), 9. Plíhal (Koutný), 12. Ondrušek (Vávra), 21. Pražan (Ondrušek), 23. Vávra (Mikeš), 25. Vávra (Podhráský), 27. Vávra (Sýkora), 29. Koutný (Plíhal), 35. Pražan (Vávra), 36. Strachota (Podhráský), 47. Ondrušek (Vávra)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (25. Ponomarev) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Böhme, Hřebřina – Karel, Matějíček, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Hudík, Ekl.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Maxa, Žák, Mikeš – Vávra, Ondrušek, Řezáč – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal, Eremiáš.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička