Olomouc – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.)
Chomutov – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Zlín – K. Vary 2:3 (kon.) | Kladno – Pardubice 6:3 (kon.)
Mountfield HK – Slavia 2:1 (po pr.) | Letňany – HC Litvínov 1:6 (kon.) | Vsetín – Třinec 8:5 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 1:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Motor České Budějovice
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 19.01.2018, 15:00 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu • 15. kolo

S konstatováním, že Budějovice nakonec porazily lídra tabulky se s Vámi loučím a někdy zase u onlajnu! (17:18:22)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
    Je konec! V nájezdové loterii se dvakrát trefili domácí hokejisté, zatímco hosté ani jednou. Rozhodující branku má na svědomí JAKUB ČÍŽEK, jenž dostal puk po bekhendovém blafáku jen pár centimetrů za čáru!

Samostatné nájezdy začínají.

Máme za sebou i prodloužení a jdeme na samostatné nájezdy! Velmi zajímavé prodloužení jsme mohli vidět, přesto ani jeden z týmů nedokázal vstřelit rozhodující gól.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:14
    Nebyla to nijak nebezpečná střela, jež mířila na jihočeského gólmana, přesto jí raději vyrazil do ochranné sítě.

63:51
    Strnad jel sám na Svobodu a posílal mu puk mezi nohy! Domácí brankář dokázal včas zaklapnout betony!

63:29
    Tentokrát jsou to Severočeši, kteří jsou na puku, nakonec se ovšem nedostali ani ke střele.

62:49
    Dobře to myslel Šafář, ke kterému se sjeli všichni hráči Liberce, ale jeho pas na Silného byl o kousek delší. Jinak mohl domácí kapitán dorážet do prázdné.

62:26
    Jihočeši jsou více na puku, k rozhodující brance to ale zatím nevedlo.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 2. Řezáč (Hrubec), 58. Novák (J. Čížek, Vávra), rozh. náj. Čížek – 5. Drábek (Adamec), 43. Hájek (Křepelka)