Derby County
0:0 (0:0)
Bristol City FC
Pátek 19.01.2018, 20:45 • Pride Park Stadium • Anglická Championship • 28. kolo

Máme tu konec utkání 28. kola Championship mezi Derby a Bristol, který skončil bezgólově 0:0. V prvním poločase a celkově v celém zápase byl lepším týmem domácí Derby, ale neproměnilo žádnou z vytvořených akcí. Ve druhém poločase jsme moc šancí neviděli, ale jeden rozhodující moment se odehrál v 87. minutě, kdy byl ve vápně podseknut Joreme, ale rozhodčí udělil nesmyslnou žlutou kartu za simulaci. (22:42:28)

90+4

90+3
    Smith zakončoval 5 metrů za velkým vápnem, ale jeho střela i o nějaký ten metřík minula branku.

90+2
    Thorne podklouzl a nakonec se k míči nedostal.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty nad rámec hlavní hrací doby, což se nelíbí trenérovi domácího kádru.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby, Derby se tlačí vpřed, ale zatím bohužel pro domácí bez gólu.
    87. "Simulace" domácího Jeromeho

87
    Domácí hráč Jerome dostal nezaslouženou žlutou kartu za simulaci.

86
    Domácí hráči se dožadují u hlavního arbitra Englanda penalty ten nepíska a za necelých 20 sekund dává Jeromovi žlutou kartu za simulaci, i když se měla pískat jasná penalta. Nepochopitelné od hlavního sudího.

85
    Do konce zápasu nám zbývá zhruba posledních 5 minut + nastavení, uvidíme jestli zápas skončí remízou a nebo se jednomu z týmu podaří vstřelit gól.

82
    Jejich útočné snahy však stále přicházejí vniveč, hráči sami však nejspíše cítí, že gól mají nadosah.

80
    Derby se cítí ukřivděni, protože rozhodčí England nepískl evidentní faul na jednoho z útočích hráčů, který byl zastaven a akce domácích tak byla přerušena.

78
    Domácí se nejspíše snaží střídáním posilnit útok, jelikož vědí, že dnes mají nad soupeřem navrch a byla by škoda toho nevyužít.

75
    A máme tu hned trojí střídání na straně domácího týmu. Ze hry odchází Vydra, Nugent, Lawrence, které nahrazuje Wemiann, Jerome, Winnall.

74
    Centr na velké vápno kde stál Bryan a zakončil o kousek vedle tyče.

73
    Po delší době se ukázali i hosté. Paterson s Diedhiou se dostali k vápnu, ale nakonec se jim nepovedlo ani zakončit.

71
    Ale ne na dlouho, špatná nahrávka a zpět u míče jsou domácí hráči, Vydra lízl míč, a jeho pokus byl velice nepřesný.

David Čapek

Branky:

Karty:   87. Jerome (DER) – 29. Bryan (BRL)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 13:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:11.
    Derby County: Carson – Wisdom, Keogh, Davies, Forsyth – Huddlestone, Thorne – Russell, Vydra, Lawrence – Winnall
    Náhradníci: Mitchell – Baird, Pearce, Winnall, Weimann, Hanson, Jerome

Bristol City FC: Fielding – Wright, Flint, Baker, Magnusson – Pack, Smith – Brownhill, Bryan, Paterson – Reid
    Náhradníci: Steele – Kelly, Eliasson, Walsh, kent, Engvall, Diédhiou

Rozhodčí: England – Greenhalgh, Flynn

Diváci: 26525