Marítimo – Belenenses 0:0 (kon.) | Benfica – Chaves 3:0 (kon.) | Portimonense – Braga 1:2 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (2:0)
GD Chaves
Sobota 20.01.2018, 19:15 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Portugalská Primeira Liga • 19. kolo

Tohle je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:12:27)

Je tu konec! Benfica nedopustila v druhém poločase žádné komplikace a po vítězství 3:0 si odnáší z tohoto utkání tři body, které ji řadí na průběžnou třetí pozici. Za domácí se trefil jednou Pizzi a dvakrát Jonas, který tak potvrdil pozici vedoucího střelce v soutěži.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:10.

90+2

90+1
    V závěru utkání drží Benfica míč na svých kopačkách a nevypadá to, že by následující minuta měla vypadat jinak.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v tomhle utkání dvě minuty.

89
    Krovinovic se při trochu komickém pádu nejspíš zranil a momentálně je v péči zdravotníků.

88
    Davidson se až příliš pokoušel vymyslet nějakou kličku a v dobré pozici o míč přišel.

87
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Haris Seferović.

86
    Ofsajd zastavil slibnou akci Chaves.

85
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Pedro Tiba, přichází Filipe Melo.

85
    Patrao se ocitl v zajímavé pozici, avšak jeho střela nebyla přesná a pouze rozvlnila boční síť.

84
    Ani ten ale ke kýžené brance nevedl.

83
    Hosté budou zahrávat první rohový kop v tomhle utkání.

82
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Raúl Jiménez.

81
    Další chyba na hostující straně, která mohla vést k nebezpečné střele, jenže žádnému z domácích hráčů se do zakončení nechtělo.

79
    Míč na kopačkách domácího celku, který se nikam nežene.

78
    Jonas vybojoval faul na svou osobu, který měl na svědomí Djavan.

76
    Pizzi se rukou ohnal po obličeji Davidsona, který se ještě nějakou dobu po incidentu držel na postiženém místě.