Hoffenheim – Leverkusen 1:4 (kon.) | Freiburg – RB Lipsko 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 2:0 (kon.)
Mohuč – Stuttgart 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Frankfurt 1:3 (kon.) | Hamburg – Kolín nad Rýnem 0:2 (kon.)
SC Freiburg
2:1 (0:0)
RB Lipsko
Sobota 20.01.2018, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 19. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost!

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12. (17:27:48)

Druhý poločas nám přinesl otočení skóre Freiburgu, který se v rozmezí pěti minut dokázal prosadit vždy po rohovém kopu. Lipsko následně zůstalo otřeseno a již si do konce zápasu nevypracovalo vážnější situaci, která by znamenala vyrovnávací branku.

Velká radost domácích! Popravdě řečeno, s takovým výsledkem příliš nepočítali. Avšak zázraky se občas dějí a Freiburg si připisuje důležité body proti silnějšímu soupeři a to se bude počítat v boji o záchranu.

90+3

90+3
    Centr na hranici šestnáctky úspěšně odvrací obránce domácího mužstva.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení a míč je u branky Lipska.

90+2
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Caleb Stanko.

90+1
    Freiburgu se daří držet svého soupeře na jeho vlastní polovině, byť bez kontroly míče.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty a to je vyměřený čas zejména pro hosty, kteří v něm mohou alespoň vyrovnat.

89
    Na stadionu se nachází 23 700 diváků!

89
    Nebezpečný centr propadl do malého vápna a vypadalo to všelijak. Nakonec se jednomu obránci daří vykopnout míč od bezpečí.

88
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Bruma, přichází Ibrahima Konaté.

86
    Freiburg se zatím bez větších obtíží brání útokům Lipska.

85
    Centr z rohového kopu propadl k brankáři, který jej nakonec chytá a Freiburg zatím drží cenné vítězství.

83
    Lipsko nyní drží míč a nejspíše to bude obrázek hry v posledních minutách zápasu.

82
    Domácí se ubránili útoku svého soupeře, avšak jen odkopli míč k polovině hřiště a musí se chystat na další útok.

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Tim Kleindienst.