Slavia – Motor ČB | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Kladno – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) | | | Litoměřice – Prostějov | 3:1 (kon.) |
Přerov – Kadaň | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Vsetín | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 4:2 (kon.) |
Washington – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Florida – Vegas | 4:3 (po pr.) | | | Anaheim – Los Angeles | 2:1 (kon.) |
Philadelphia – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – Dallas | 1:7 (kon.) | | | Colorado – NY Rangers | 3:1 (kon.) |
Calgary – Winnipeg | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Riga – Minsk | 2:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk | 2:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Omsk | 3:6 (kon.) |
Dynamo Moskva – Vladivostok | 4:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Kunlun | 2:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Čerepovec | 5:3 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 5:0 (kon.) |
Poruba 2011 – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Opava | 2:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Nymburk – Klatovy | 9:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí | 3:6 (kon.) | | | Řisuty – Děčín | 2:3 (kon.) |
Kolín – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | Písek – Mor. Budějovice | 3:5 (kon.) | | | Sokolov – Kobra | 3:5 (kon.) |
Bílina – Trutnov | 3:4 (po s.n.) | | | David Servis – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 6:3 (kon.) |
Letňany – Jablonec n/N | 3:6 (kon.) |
Salzburg – Liberec | 7:1 (kon.) | | | Zlín – HC Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | Kladno – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 2:3 (po pr.) | | | Vítkovice – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 2:5 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 5:3 (kon.) |
Třinec – HC Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 5:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 1:4 (kon.) |
HK MD Šumperk – Technika Brno | 6:3 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 3:2 (po pr.) |
Chomutov – HC Litvínov | 3:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 6:2 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 0:0 (odl.) |
Třinec – Warriors Brno | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 6:0 (kon.) | | | Pardubice – Letňany | 3:1 (kon.) |
PZ Kladno – Ústí n/L | 4:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 8:4 (kon.) | | | Telč – Soběslav | 8:4 (kon.) | | | Zbraslav – HC TNP Praha | 2:11 (kon.) |
Králův Dvůr – Mělník | 4:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 0:0 (17:00) | | | Strakonice – Pelhřimov B | 14:1 (kon.) |
Milevsko – Radomyšl | 0:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vajgar | 3:2 (kon.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 16:1 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 2:1 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 6:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Boskovice | 5:6 (po pr.) |
Rosice – Uničov | 1:5 (kon.) | | | Břeclav – Vel. Meziříčí | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Uh. Hradiště – Blansko | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 3:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – H. Benešov | 6:0 (kon.) |
Kaznějov – Klatovy | 4:8 (kon.) | | | Příbram – Neratovice | 6:7 (po pr.) | | | Kutná Hora – Vlašim | 2:5 (kon.) |
Bohumín – Krnov | 4:3 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:4 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 4:16 (kon.) |
Hvězda B – Hvězda Praha | 3:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 6:4 (kon.) |
Studénka Sledge – Č.Budějovice | 5:0 (kont.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 3:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:3 (2:3 po s.n.) |
SHK Mustangové – Litvínov | 12:0 (kon.) |
Roudnice – | 3:6 (kon.) | | | HC Lovosice – Louny | 0:4 (kon.) |
59:12
|
Hostující Vladislav Ušenin ještě dostane dvě minuty za hákování, takže Chabarovsk tenhle zápas dohraje v oslabení.
|
|
46:35
|
A dokonce se bude za vysokou hůl na domácí straně vylučovat. Jakovlev si jde sednout na dvě minuty za katr a Chabarovsk má nejspíš poslední šanci něco udělat s výsledkem.
|
|
38:37
|
Navíc jsou tu další komplikace pro hosty. Český obránce Michal Jordán si musí jít sednou na dvě minuty za krosček a Petrohrad čeká přesilová hra.
|
|
24:32
|
Amur Chabarovsk si zahraje dnes poprvé početní výhodu. Vadim Šipačov totiž dostává od rozhodčích dvě minuty za jasné podražení a bude doufat, že jeho tým neinkasuje.
|
|
13:12
|
Máme tu první vyloučení zápasu, trestat se bude na obou stranách. Ze strany Amuru jde pykat Picard, za domácí Petrohrad potom Zubarev. Oba inkasují menší trest za hrubost.
|
Branky a nahrávky:
16. Rykov (Kablukov, Tichonov), 35. Širokov (Prochorkin, Karpov), 38. Gavrikov (J. Jakovlev, Šipačov), 52. Kovalčuk (Zub, Vojnov), 58. Gavrikov (Dacjuk, Kovalčuk)
Rozhodčí: Birin, Jeřábek – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 11 720
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Zubarev, Zub, A. Bělov, J. Jakovlev, Gavrikov, Rykov – Dacjuk, Kovalčuk, Kalinin – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev – Širokov, Prochorkin, Karpov – Tichonov, Kablukov, Thoresen.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (38. Alikin) – Kondratěv, J. Kolář, Chabarov, Jordán, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Litovčenko, Vj. Ušenin – Frolov, Veličkin, Kacuba – Beljakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (38. Alikin) – Kondratěv, J. Kolář, Chabarov, Jordán, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Litovčenko, Vj. Ušenin – Frolov, Veličkin, Kacuba – Beljakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Jeřábek – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 11 720
Martin Schwarz
@MartinSmuci