Riga – Minsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 3:6 (kon.)
Dynamo Moskva – Vladivostok 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Kunlun 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:3 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 5:0 (kon.)
SKA Petrohrad
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 20.01.2018, 15:00 • Ice Palace • KHL

59:12
    Hostující Vladislav Ušenin ještě dostane dvě minuty za hákování, takže Chabarovsk tenhle zápas dohraje v oslabení.

46:35
    A dokonce se bude za vysokou hůl na domácí straně vylučovat. Jakovlev si jde sednout na dvě minuty za katr a Chabarovsk má nejspíš poslední šanci něco udělat s výsledkem.

38:37
    Navíc jsou tu další komplikace pro hosty. Český obránce Michal Jordán si musí jít sednou na dvě minuty za krosček a Petrohrad čeká přesilová hra.

24:32
    Amur Chabarovsk si zahraje dnes poprvé početní výhodu. Vadim Šipačov totiž dostává od rozhodčích dvě minuty za jasné podražení a bude doufat, že jeho tým neinkasuje.

13:12
    Máme tu první vyloučení zápasu, trestat se bude na obou stranách. Ze strany Amuru jde pykat Picard, za domácí Petrohrad potom Zubarev. Oba inkasují menší trest za hrubost.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 16. Rykov (Kablukov, Tichonov), 35. Širokov (Prochorkin, Karpov), 38. Gavrikov (J. Jakovlev, Šipačov), 52. Kovalčuk (Zub, Vojnov), 58. Gavrikov (Dacjuk, Kovalčuk)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Zubarev, Zub, A. Bělov, J. Jakovlev, Gavrikov, Rykov – Dacjuk, Kovalčuk, Kalinin – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev – Širokov, Prochorkin, Karpov – Tichonov, Kablukov, Thoresen.
    Amur Chabarovsk: Metsola (38. Alikin) – Kondratěv, J. Kolář, Chabarov, Jordán, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Litovčenko, Vj. Ušenin – Frolov, Veličkin, Kacuba – Beljakov.

Rozhodčí: Birin, Jeřábek – Gorděnko, Sysujev

Diváci: 11 720