Washington – Montreal 2:3 (kon.) | Florida – Vegas 4:3 (po pr.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 3:1 (kon.) | Buffalo – Dallas 1:7 (kon.) | Colorado – NY Rangers 3:1 (kon.)
Calgary – Winnipeg 1:2 (0:2 po s.n.)
Florida Panthers
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
Vegas Golden Knights
Sobota 20.01.2018, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u další přenosů. (04:32:44)

Československá stopa
    Radim Vrbata (FLA) – 0 + 0, 2 střely, 14:36 čas na ledě.

1 Aaron Ekblad (FLA) – 1 + 0
    2. Aleksander Barkov (FLA) – 1 + 2
    3. James Neal (VEG) – 1 + 0

Je konec, prodloužení rozhodl dorážkou Aaron Ekblad a Florida tak bere z dnešního zápasu 2 body a v tabulce se posunula před Montreal a Detroit. Měli jsme možnost sledovat napínavé utkání, které ještě krásnou individuální akcí prodloužil Neal 2 minuty před koncem třetiny. Vegas si tak odváží zasloužený bod.
    Střely po prodloužení: Domácí – 26, Hosté – 36.

60:40 Aaron EKBLAD - 4:3

60:40
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida se dostala do přečíslení 2 na 1, Barkov dostal skvělou nahrávku a řítil se sám na Subbana, hostující brankář proti jeho pokusu zasáhl,ale kotouč se odrazil příhodně pro volného AARONA EKBLADA, který poslal kotouč rychlou střelou za záda rozhozeného Subbana! Asistence: Aleksander Barkov, Jonathan Huberdeau.

60:01
    Úvodní buly pro Vegas, k první střele se dostal Haula, Reimer vyráží!

60:01

Máme za sebou poněkud hektickou poslední třetinu. Již ve 4. minutě se dokázal po těžké dorážce prosadit Dadonov a Florida směřovala za vítězstvím. Nicméně po tomto gólu domácí polevily a Vegas se snažilo mohutně vyrovnat. Hosté byli aktivnější a stříleli ze všech pozic, nakonec se dokázali prosadit necelé 2 minuty před koncem po krásné akci Neala a zápas tak bude pokračovat prodloužením.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Reilly Smith se dostal ke střele ze středu hřiště,ale pouze trefil obránce!

59:20
    Halou zní bučení domácích fanoušků, když rozhodčí zapískali přísný icing domácích.
    57:51 James NEAL - 3:3

57:51
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas se zvýšená aktivita vyplatila a máme srovnáno! JAMES NEAL dostal pěknou nahrávku do jízdy u modré čáry a neuvěřitelný způsobem si obhodil Vincenta Trochecka a střelou poblíž kruhu pro vhazování zavěsil! Opravdu krásný hokejový moment! Asistence: Erik Haula, William Karlsson.

57:20
    Nyní se do jednoho hnal Jonathan Huberdeau,ale Shea Theodore předvedl skvělý zákrok a vypíchl mu kotouč.

56:30
    Vegas je v posledních minutách aktivnější a snaží se vyrovnat, Panthers hrozí většinou z protiútoků.

56:10
    Erik Haula dostal dobrou nahrávku do jízdy,ale těsně za modrou ztratil kotouč a Florida zakládá protiútok.

55:30
    Dadonov nabral rychlost ve středním pásmu a tlačil se před obránce, ale Miller se dobře vrátil a nedovolil mu zakončit.

54:40
    William Karlsson dostal krásnou nahrávku na střed hřiště a měl šanci srovnat utkání,ale jeho pokus netrefil branku!

54:20
    Reimer si poradil se střelou od modré a uspěl i proti následné dorážce, následuje komerční přestávka.

53:50
    Reimerův skvělý zákrok proti střele Carriera od mantinelu!

53:10
    Shea Theodore se tlačil do zakončení, ale kotouč mu přeskočil čepel.

52:30
    Vegas jsou teď aktivnější a Florida pouze vyhazuje kotouče do středního pásma.

51:20
    Florida se dostal k přečíslení 2 na 1,ale Subban předvedl skvělý zákrok a drží naděje Vegas!

50:50
    Nepovedená rozehrávka Vegas, kotouč končí v ochranné síti.

50:30
    MacKenzie Weegar se prohnal po mantinelu kolem obránce, ale Subban v klidu zasahuje.

49:50
    Colin Miller zůstal ležet na ledě, dostal hokejkou do obličeje, ale rozhodčí si toho nevšimli a vylučovat se nebude.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:20
    Jonathan Marchessault se dostal ke střele ze středu hriště,ale Reimer si připsal další dobrý zákrok!

48:30
    Po zvláštním odrazu o mantinel se puk dostal k volnému Haulovi,ale ten z toho byl sám tak překvapený, že z bezprostřední blízkosti netrefil branku!

47:50
    Reimer podržel nahození od modré a máme tu komerční přestávku.

47:30
    Barkov projel obranou Vegas jako nůž máslem,ale jeho nahrávka následně nenašla Dadonova.

46:10
    Connor Brickley vyhrál bruslařský souboj a zakázané uvolnění se tak nepíská. Nicméně za brankou Subba si puk vzali hostující hráči.

45:20
    Vrbata přejel do útočného pásma moc rychle a čárový rozhodčí zastavuje hru.

44:40
    Vyrovnat mohl Shea Theodore, ale jeho pokus z dobré pozice minul branku!
    43:35 Jevgenij DADONOV - 3:2

43:35
    Florida se ujímá vedení! Carries podklouzl s pukem v útočném pásmu, volný kotouč sebral Yandle, který ho zavezl do třetiny a vypálil ze středu hřiště! Subban jeho pokus vyrazil lapačkou,ale puk se odrazil do jízdy JEVGENI DADONOVOVI, který skákavý kotouč uklidil z úhlu do branky! Asistence: Aleksander Barkov, Keith Yandle.

43:10
    William Carrier dostal dobrou nahrávku do jízdy a a řítil se sám na Reimera, jeho střela ale vůbec netrefila branku!

42:30
    Subban si teď připsal několik zákroků proti dorážkám domácích hráčů!

41:50
    Na ledě se nám trochu přiostřuje, Bjugstad teď ostrým ale čistým zákrokem sundal soupeře.

41:12
    Reimer si povyjel a ukryl kotouč, který vypálil Brayden McNabb od mantinelu.

40:20
    První zákrok Subbana v této třetině, poradil si se střelou Vrbaty.

40:01
    Úvodní buly pro domácí.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli pouze jediný gól. Hostující fanoušky rozjásal Karlsson, který zakončil krásnou akci hostů. Zbytek třetiny byl hodně vyrovnaný, Reimer i Subban předvádí skvělé zákroky. Oba týmy si dokázaly vytvořit několik gólovek, ale žádný puk neskončil za brankovou čárou a do šaten se jde tak za stavu 2:2.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 17, Hosté – 25.
    Třetí třetina začne přibližně v 3:44.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:40
    Pierre-Édouard Bellemare se snažil proháčkovat mezi 2 obránci Floridy, domácí hráči lehce získali kotouč.

38:50
    Rychlý protiútok Vegas skončil na dobře hrajícím Petrovicovi, který skvěle přečetl hru a sebral kotouč.

38:20
    Vincent Trocheck vypálil od mantinelu, ale jeho střela byla ztečována nad branku.

37:30
    Až nyní vypálil Brayden McNabb, ale jeho kotouč mířil mimo. Domácí hráči jsou viditelně unavení a Vegas tak stále drží kotouč.

36:50
    Vegas se usadili ve třetině Floridy,ale zatím se nikdo z hráčů v bílých dresech neodhodlal ke střele.

36:10
    Jonathan Marchessault se dostal ke střele ze středu hřiště, Reimer švihl lapačkou a podržel kotouč.

35:40
    Ryan Carpenter se zapomněl v útočném pásmu a máme tu offside.

35:20
    Reimer v souboji před brankou přišel o helmu a hra je zastavena.

34:30
    Reimer je dnes skvělý, nyní si připsal skvělý zákrok proti dorážce Pierre-Édouard Bellemarea!

34:12
    Bjugstad vypálil od mantinelu, Subban ukryl kotouč v lapačce a následuje komerční přestávka.

33:20
    Yandle sebral dobrým obranným zákrokem kotouč a přerušil tlak Vegas.

32:50
    Florida se dostala do přečíslení 3 na 2, celou akci se rozhodl zakončit Barkov střelou, ale trefil pouze zakleknutého obránce!

32:20
    Jonathan Marchessault se prokličkoval přes obránce až k brance, ale Reimer si na něj počkal a ukryl kotouč v lapačce.

31:10
    Hra 4 na 4 zatím více vyhovuje hostům, kteří kombinují ve třetině Floridy.

30:53
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (David Perron – 2 min., podražení).

30:15
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (2 min. – příliš mnoho hráčů).

29:10
    Reimer ukryl v lapačce kotouč, který vypálil McNabb z mezikruží.

28:30
    Dadonov se dostal do samostatného úniku, Subbana chtěl překonat backhandovým blafákem,ale kotouč mu sjel z čepele!

27:50
    Florida se usadila ve třetině soupeře, ale špatnou nahrávku vystihl Miler a vyvezl kotouč.

27:10
    James Neal se zakončoval z otočky, ale Reimer jeho pokus vykopl!
    26:57 William KARLSSON - 2:2

26:57
    A máme srovnáno! Shea Theodore zavezl kotouč do třetiny, nezazmatkoval a krásnou křižnou nahrávkou našel volného WILLIAMA KARLSSONA, který měl snadnou práci a uklidil kotouč do sítě! Asistence: Shea Theodore, Reilly Smith.

24:50
    Nick Bjugstad vypálil a trefil břevno!

24:10
    Barkov s Trocheckem se znovu dostali do přečíslení 2 na 1, ale puk, který mířil na druhou tyč odpálil Perron!

23:10
    Barkov vystihl nahrávku a vyhazuje kotouč.

22:40
    Krásná kombinace hostů! Neal pálil do odkryté klece, Reimer ramenem vyrazil kotouč!

22:18
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Alex Petrovic – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).

21:10
    Subban špičkou betonu vykopl kotouč, který vyslal Trocheck!

20:20
    Reimer si připsal první zákrok druhého dějství proti střele od mantinelu.

20:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme viděli hned 3 góly! Nejprve se rychlou dorážkou prosadil Jamie McGinn a Florida byla jasně lepší, ale pak přišlo snížení po dělovce Davida Perrona a hra se znovu vyrovnala. Ke konci třetiny dostali Knights výhodu přesilové hry, ale paradoxně v ní dostali zatím rozdílový gól, když se dorážkou prosadil Aleksander Barkov . Do šaten se jde tak za stavu 2:1 pro Panthers.
    Střely po první třetině: Domácí – 9, Hosté – 10.
    Druhá třetina začne přibližně v 2:46.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:30
    Deryk Engelland vyzkoušel pozornost Reimera – domácí brankář obstál.

18:20
    Vegas se usadili ve třetině Floridy, ale Reimer zatím zasahovat nemusel.

17:50
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, ale Reimer si dobře povyjel a zasáhl vyrážečkou!

17:20
    Jamie McGinn táhl protiútok hostů, ale jeho nahrávka na druhou tyč nenašla spoluhráče.

16:59
    Vincent Trocheck znovu vystihl rozehrávku Vegas a řítil se do útoku,ale jeho akci zastavil offside.

16:20
    Opravdu nepovedená přesilovka pro hosty, puk je za brankou Subbana.
    15:55 Aleksander BARKOV - 2:1

15:55
    Domácí skórují v oslabení! Vincent Trocheck si obhodil ve třetině jednoho z protihráčů a dostal se do přečíslení 2 na 1. S jeho pokusem si Subban ještě poradil, ale puk se dostal k volnému ALEKSANDERU BARKOVOVI, který stál u tyčky a dopravil kotouč za brankovou čáru! Asistence: Vincent Trocheck

15:30
    Reimer vyrazil střelu Neala před sebe, ale tam se nejrychleji zorientoval domácí obránce a pohotově odpálil kotouč ze třetiny!

15:10
    Vegas vyhrálo vhazování a kombinuje ve třetině Floridy.

14:47
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jared McCann – 2 min., hákování).
    14:22 David PERRON - 1:1

14:22
    A máme vyrovnáno! Vegas skórují z rychlého protiútoku! Haula zavezl kotouč do třetiny a krásnou krosovou nahrávkou našel volného DAVIDA PERRONA, který z kruhu pro vhazování z jedničky překonal přesouvajícího se Reimera! Domácí brankář byl bez šance! Asistence: Erik Haula, Brad Hunt.

14:20
    Za posledních 11 minut si Vegas nepřipsalo ani jednu střelu na branku, tato statistika jen potvrzuje aktivitu Floridy.

13:40
    Colton Sceviour vypálil od mantinelu, ale jeho tečovaná střela minula branku.

13:10
    Jared McCann vystihl rozehrávku Vegas a řítil se po mantinelu sám na Subbana, domácí hráč střílel na první tyč, ale netrefil branku Subbana.

12:00
    Radim Vrbata dostal nahrávku do druhé vlny a střílel k první tyči odkryté branky, ale Subban předvedl neuvěřitelný přesun a vykopl kotouč!

11:30
    Micheal Haley našel střílenou nahrávkou před brankou volného Huberdeaua, ale ten nedokázal usměrnit kotouč za záda Subbana.

10:20
    Domácí přidali na pohybu a nyní je to právě Florida, kdo diktuje tempo hry.

09:10
    Subban předvedl další skvělý zákrok, když vykopl kotouč, který vyslal Yandle od mantinelu.

08:30
    Alex Petrovic vypálil od modré, Subban nic neviděl a pouze reflexivně vyrazil kotouč!

08:10
    První útok domácích teď kombinuje ve třetině, nakonec se ke střele z mezikruží dostal Ekblad, ale Subban předvedl skvělý zákrok a podržel Vegas.

07:50
    Vegas se usadili ve třetině soupeře, Colton Sceviour napřáhl dělovce, ale jeho střelu obětavě zblokoval Engelland.

07:20
    Nepřesná rozehrávka domácích končí icingem.

06:50
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší šanci.

06:10
    Vegas přidali ve forčekingu a domácí mají problémy s rozehrávkou.

05:20
    Jonathan Marchessault se dostal k volnému puku a stál sám před Reimerem,místo střely zvolil nahrávku na volného Smitha, ale ten nepochopitelně netrefil prázdnou branku!

04:10
    Vstřelený gól Panthers povzbudil a domácí přidávají další střely, nyní si Subban poradil se střelou Trochecka od modré!
    03:15 Jamie MCGINN - 1:0

03:15
    Domácí skórují z první větší šance! Nick Bjugstad podržel kotouč v rohu kluziště a backhandem poslal kotouč před branku, kde se ho hokejkou pokusil odehrát Subban, ale kotouč se odrazil příhodně k volnému JAMIEMU McGINNOVI, který pohotovou dorážkou překonal Subbana! Asistence: Nick Bjugstad.

02:40
    Domácí se dostali do přečíslení 4 na 2, Vrbata se rozhodl celou situaci zakončit střelou od mantinelu, ale jeho pokus zblokoval Schmidt!

02:30
    Vegas mají lepší vstup do zápasu, Subban si ještě nepřipsal zákrok.

02:10
    Vegas kombinují ve třetině Floridy a domácí hráči se pouze osvobozují obloučkem do středního pásma.

01:20
    Reimer si připsal první zákrok proti střele od mantinelu, Florida byla pod tlakem a pouze vyhazuje na zakázané uvolnění.

00:20
    Jevgenij Dadonov zavezl kotouč do třetiny a hledal spoluhráče na středu hřiště,ale jeho úmysl vystihl Miller sebral kotouč.

00:01
    Úvodní buly pro Vegas.

00:01

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad, Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Vrbata, Trocheck, Brickley – Bjugstad, McCann, J. McGinn – Sceviour (C), MacKenzie, Haley.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Hunt, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare, Carpenter.

Rozhodčí: Furlatt, Sutherland – Murphy, Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Nováček ligy zažívá skvělou první sezónu. Vegas se dokázali oklepat po dvou těsných porážkách. Nejprve podlehli 2:3 v prodloužení 2:3 Edmontonu a následně 0:1 Nashvillu. V minulém kole se Knights probrali a dokázali porazit nejlepší celek NHL – Tampu 4:1. Dnes se tak pokusí navázat na vítězství a začít novou vítěznou sérii. V tabulce najdeme Vegas na 1. místě Západní konference s 63 body.
    Nejproduktivnější hráči
    Audy-Marchessault – 16 + 26
    Karlsson – 24 + 14
    Perron – 10 + 26

Florida se nenachází v dobrém rozpoložení. Z posledních 5ti zápasů vyhrála jeden jediný a to když se ji podařilo vyhrát nad St. Louis Blues. V minulém kole Panthers prohráli s Calgary 2:4 na vlastní ledě a dnes se tak pokusí napravit svou reputaci u fanoušků. Florida to,ale nebude mít vůbec lehké, protože v cestě jim budou stát Golden Knights, aktuálně druhý nejlepší celek ligy. V tabulce najdeme Floridu na 13. místě s 42 body.
    Huberdeau – 16 + 28
    Trocheck – 17 + 24
    Barkov – 14 + 26

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 4. J. McGinn (Bjugstad), 16. Barkov (Trocheck), 44. Dadonov (Barkov, Yandle), 61. Ekblad (Barkov, Huberdeau) – 15. Perron (Haula, Hunt), 27. W. Karlsson (Theodore, R. Smith), 58. Neal (Haula, W. Karlsson)

Rozhodčí: Furlatt, Sutherland – Murphy, Nagy