Washington – Montreal 2:3 (kon.) | Florida – Vegas 4:3 (po pr.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 3:1 (kon.) | Buffalo – Dallas 1:7 (kon.) | Colorado – NY Rangers 3:1 (kon.)

Jakub Voráček (PHI) 0+0, 0 střel, TOI 22:08
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, TOI 17:01 (21:49:54)

Hvězdy utkání

1. Shayne Gostisbehere (PHI) 0+1
    2. Travis Konecny (PHI) 1+1
    3. Ivan Provorov (PHI) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 31-29; Zablokované střely: 17-17; Vhazování: 59%-41%; Hity: 29-15; Přesilové hry: 0/4-1/5; Trestné minuty: 15-13.

Michal Neuvirth inkasoval během zápasu proti Devils v bráně Philadelphie pouze jeden gól a dovedl své spoluhráče, mezi kterými nechyběli krajané Radko Gudas a Jakub Voráček, k vítězství. Flyers rozhodli o své výhře během první třetiny, ve které se postupně prosadili Travis Konecny, Valterri Filppula a Ivan Provorov. Po třetím gólu domácích hokejistů opustil bránu kvůli zranění v dolní části těla Keith Kinkaid, kterého nahradil Ken Appleby a během svého debutu v NHL vychytal čisté konto, když předvedl několik fantastických zákroků, obzvlášť potom v závěru první třetiny. Pavel Zacha nechyběl v dresu Devils a dvě sekundy před koncem orazítkoval tyč, jako jediný tedy bodoval z českých hokejistů Radko Gudas. Konečný výsledek. Philadelphia Flyers 3 New Jersey Devils 1.

59:58
    Robert Hägg fauloval u pravé tyče Drewa Stafforda, který se snažil puk dorazit do brány, a dostal dvě minuty za krosček.

59:58
    Pavel Zacha ještě mohl alespoň snížit, když se na levém křídle dostal ke střele z ostrého úhlu a orazítkoval přední tyč! Drew Stafford puk nedorazil díky tomu, že byl zezadu faulován!

59:28
    Devils vystřelili na levém křídle od hrazení, Michal Neuvirth ale jejich táhlou střelu vyrazil a Flyers vyhodili puk.

59:05
    Michal Neuvirth u pravé tyče zastavil nahození Devils pod lapačkou a poté rychle rozehrál holí na Radka Gudase.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:22
    Útok Devils zastavilo postavení mimo hru a před vhazováním ve středním pásmu se Ken Appleby vrátil do brány.

57:51
    Damon Severson se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci poté, co Ken Appleby zamířil na střídačku. Michal Neuvirth ale jeho střelu levým ramenem vyrazil!

57:17
    Jori Lehterä našel krásnou kolmou přihrávkou Scotta Laughtona, který si z pravého kruhu sjel před bránu a střelou zápěstím se snažil z blízkosti nad pravým betonem Kena Applebyho zamířit ke vzdálenější levé tyči, brankář Devils ale puk výtečně vyrazil!

56:02
    Devils stále prohrávají ve Philadelphii o dva góly a z chvíli se dozvíme, zda zkusí hru bez brankáře.

55:28
    Andrew MacDonald na levém křídle vypálil od modré čáry Ken Appleby vyrazil jeho střelu do rohu ledové plochy.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Konecny (Gostisbehere, Laughton), 9. Filppula (M. Raffl, Gudas), 13. Provorov (Konecny, Giroux) – 29. Bratt (Butcher, Hall)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula (A), Voráček – Weal, Patrick, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Goulbourne. Hlavní trenér: Dave Hakstol.
    New Jersey Devils: Kinkaid (13. Appleby) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Bratt – Ma. Johansson, Zajac (A), Stafford – Wood, Zacha, Palmieri – Gibbons, Boyle, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Jean Hebert, Francis Charron. Čároví: Brian Mach, Devin Berg

Diváci: 19934