Jihlava – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Zlín – Kladno 2:5 (kon.) | Olomouc – K. Vary 5:3 (kon.)
Třinec – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Slavia 1:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Litvínov
Sobota 20.01.2018, 12:00 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

58:25
    Dvořák musel před vlastní brankou hasit nebezpečnou situaci, počínal si proti pravidlům a odměnou mu jsou dvě minuty na trestné.

54:16
    Mach vyhodil puk mimo hřiště a Litvínov čeká dvouminutová přesilová hra v pěti proti třem.

52:34
    Raška po tvrdém zákroku u mantinelu dohrál a od rozhodčího fasuje trest na pět minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Na třineckého útočníka poté skočili dva hráči Litvínova a došlo k potyčce, do které se zapojili téměř všichni hráči na ledě.

Rozhodčí nakonec rozdal za bitku čtyři menší tresty. Za hrubost putují na trestnou lavici Marek Havlík a Dominik Havlík z Litvínova a také domácí Irgl s Hrachovským.

38:05
    Jeden z litvínovských útočníků se tlačil na Loubala až příliš důrazně, což se nelíbilo Peterkovi. Nakonec se bude vylučovat na obou stranách a Peterek s Peckou si odpykají dvě minuty za hrubost.

35:24
    Dvě minuty za hákování pro Irgla, další přesilová hra pro Litvínov.

29:09
    Loubal se za brankou dopustil podražení a počet hráčů na ledě se vyrovná. Trest třineckého brankáře míří odpykat Strakoš.

27:29
    Třinečtí mladíci nehráli přesilovou hru dobře, teď však dostanou vynikající možnost na vstřelení gólu. Menší trest za nedovolené bránění si totiž vykoledoval Dvořák a Oceláři budou hrát téměř minutu v pěti proti třem.

26:05
    Helt se za brankou Třince snažil obrat o puk Najsara, což se mu nakonec povedlo, ale ne v souladu s pravidly. Dvě minuty za hákování.

19:02
    Irgl se dle rozhodčího dopustil podražení a dostává dvě minuty.

14:03
    Dominik Havlík poslal puk z obranného pásma mimo hřiště a vykoledoval si menší trest za zdržování hry.

10:30
    Strakoš se ve středním pásmu dopustil podražení a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

04:22
    Starý se v rohu hřiště dopustil podražení a na trestné lavici si odsedí dvě minuty.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Poruba (Peterek, Hrachovský), 31. Peterek (Kaukič, Rufer), 52. Peterek (Kaukič) – 30. Helt (M. Havlík, Franc), 59. Bárdoš

HC Oceláři Třinec: Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, G. Radzienciak, Rufer, Marguš, J. Adámek – Strakoš, Kaukič, Plitko, Poruba, Mach, Puzoň, Irgl, Peterek, Raška, Flok, Papaj, Najsar, Molin
    HC Litvínov: Š. Havlík (Orct) – Macháč, Franc, D. Havlík, M. Havlík, Dvořák, Starý – Kučera, Kordule, Drašar, Bečvář, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Ineman, Krsek

Rozhodčí: Fiala – Adamec, Poruba