Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
HC David Servis Č. Budějovice
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 20.01.2018, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 28. kolo

57:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

55:41
    Rozhodčí s udělenými tresty opravdu nešetřil. Za Havlíčkův Brod odchází na trestnou na dvě minuty za hrubost Patrik Přidal. Naopak Miroslav Třetina se do hry už nepodívá, od rozhodčího totiž inkasuje desetiminutový osobní trest. Na domácí straně odcházejí za hrubost na dvě minuty na trestnou lavici Farka a Kříž.

50:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Babčuk.

34:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Trummer – 2 min., podražení).

30:23
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Marek – 2 min., vysoká hůl).

29:02
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podražení).

23:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Homola – 2 min., hrubost).

14:31
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Zayml – 2 min., podražení).

11:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., hákování).

09:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hákování).

01:50
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Farka – 2 min.).

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 1. Šulčík, 3. Trummer (Macháček), 28. Macháček (Michal, Farka), 33. Sumerauer (Marek), 48. Macháček (Trummer), 55. Bárta (Michal, Vylíčil) – 28. Kuchta (Chlubna, Třetina)

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – Radoš, Škopek, Michal, Macháček, Babčuk, Kříž, Farka – Marek, Trummer, Šulčík, Vylíčil, Sumerauer, Bárta, Trummer st., Zayml, Svoboda
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Krejčí, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Přidal, Kozlík, Beneš, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Homola, Třetina

Rozhodčí: Battěk – Marek, Ovsík