Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:3 (3:0, 2:0, 1:3)
HC Tábor
Sobota 20.01.2018, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 28. kolo

Táborští sice zdramatizovali utkání ve třetí třetině, ale domácí si již vítězství vzít nenechali. Lední Medvědi poráží Tábor 6:3 a s tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučím, někdy příště napočtenou. (20:10:27)

59:45
    Utkání se již pouze dohrává.

59:34
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ PLACHÝ trefuje prázdnou bránu a je definitivně rozhodnuto. Bez asistence.

59:19
    Powerplay.

59:00
    Poslední minuta a hosté jsou při chuti a navíc před Hlaváčem, ten ale přidává klíčové zákroky.

58:30
    Tábor právě vstřelil branku!
    DAVID BLAŽEK zblízka propálil Hlaváče a máme tu drama. Asistence Ondřej Šulek.

58:11
    Zámek...

Novák na střídačce.

Také hosté si vybírají oddechový čas.

58:06
    Podražení a dvě minuty pro Samuela Rudyho.

56:51
    Tyč zvoní za Novákem po střele Kopice.

56:12
    Tvrdá střela Kamila Černého mimo branku.

Martin Hadrava našel svojí střelou pouze Novákův beton.

55:24
    Martin Hadrava v úniku faulován, nařízeno trestné střílení.

55:08
    Domácí se snaží kontrolovat hru.

53:40
    Domácí na chvíli otupili tlak hostů, souhra za táborskou brankou ale nebyla účinná a znovu míří puk do pelhřimovského pásma.

52:50
    Nahození Blažka kryje Hlaváč.

52:15
    Hlaváč přerušuje hru. Tlak Tábora je v posledních minutách citelný, hosté cítí šanci na nějaký ten bod z tohoto duelu.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 10. Vysloužil, 12. Martin Hadrava (Kohút), 16. Vysloužil (Plachý, Kopic), 22. Kasalý (Rudy), 34. Votápek (Martin Hadrava), 60. Plachý – 47. Pechánek, 47. Černý, 59. Blažek (Šulek)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Hlaváč – Kohút, Rudy, Oščádal, Port, Kasalý D., Kalenda, Kaminsky, Votápek, Kopic, Plachý, Kasalý F., Hadrava Marek, Hadrava Martin, Šulák, Vysloužil, Siřiště
    HC Tábor: Klestil (Novák) – Tesař, Havran, Černý K., Raiterman, Dvořák, Černý T., Duben, Kachyňa, Heřman, Březina, Pechánek, Seidl, Škrdleta, Kadilák, Blažek, Mařík, Šulek, Doktor, Syrovátka

Rozhodčí: Ondráček – Křivohlavý, Klouda