Poruba 2011 – Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val.Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec 3:6 (kon.)
konec
HC TATRA Kopřivnice
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
HK Opava
Sobota 20.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ (ČR) • 38. kolo
Předzápasové kurzy: 1.45 5.0 4.52
Partner:
     
    53:23
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šendera – 2 min., hrubost).
     
    46:56
    Vyloučení v týmu HK Opava (Maxner – 2 min., podražení).
     
    40:35
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., podražení).
     
    37:35
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Heinzl – 2 min., hrubost).
     
    33:50
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vaněk – 2 min., nedovolené bránění).
     
    30:19
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., nedovolené bránění).
     
    28:14
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Opava (Herman – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Heinzl – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
     
    21:18
    Za hákování je vyloučen domácí hráč Adam Kofroň.
     
    13:30
    Opava si zahraje dnes poprvé přesilovku. Domácí Tomáš Fojtík je vyloučen za vražení na hrazení.
     
    06:22
    Další vyloučení na straně hostů. Za hákování je na trestné lavici Jakub Vítek a Kopřivnice bude hrát minutu a 25 sekund přesilovku pět na tři,
     
    05:47
    Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., sekání).

    Petr Sumbal

    Branky a nahrávky: 19. Tomášek (Vyčesaný), 49. Červenka (Tomášek, Stříž) – 16. Herman (Tichý, Černý), 22. Vaněk (Tichý, Chalupa), 32. Chalupa (Rudl, Tichý), 60. Wolf


    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola
    HK Opava: Wanecki (Lamla) – Fišera, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bitomská, Herman, Vítek, Horváth, Štindl, Vaněk, Chalupa (A), Maxner, Wolf (A), Hartmann, Seidel, Černý (C), Malina