Ostrava – Liberec 8:5 (kon.) | Znojmo – Florbal Ústí 10:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:10 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:4 (1:1, 6:0, 3:3)
Florbal Ústí
Sobota 20.01.2018, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 21. kolo

Je tu konec utkání, ve kterém vítězí Znojmo 10:4! To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:02:57)

59:35 Martin ŠINDELÁŘ - 10:4

59:35
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    tak domácím se to konečně povedlo! MARTIN ŠINDELÁŘ trefuje prázdnou branku a dává desátou branku domácích! Asistence: Jiří Salava.
    59:12 Jakub PROCHÁZKA - 9:4

59:12
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Chudina přiklepl míček na JAKUBA PROCHÁZKU, který zamířil přesně do odkryté klece. Asistence: Michal Chudina.

59:02
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Pánek – 2 minuty, Vysoká hůl + 2 minuty, Hrubost).

58:40
    Hosté jsou stále u míčku a kombinují, ale to jim už dnes body nepřinese.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Pavel Palát měl ještě lepší možnost jak vstřelit desátou branku, ale prázdnou branku opět minul!

57:02
    Až nyní se dostali domácí k míčku a okamžitě zakončovali, ale prázdnou branku netrefili.

56:38
    Ústí pokračuje ve hře v šesti a Znojmo už nějakých 5 minut nemělo míček pod kontrolou.
    56:02 Jakub KOLSTRUNK - 9:3

56:02
    Krásná branka hostů! Krbec natáhl ke střele a tím zmátl všechny protihráče, protože místo střely poslal krosovou nahrávku na pravou stranu, kde byl JAKUB KOLSTRUNK, který střelou z první uklidil míček do prázdné branky. Asistence: Mikuláš Krbec.

55:21
    Faul na středu hřiště a hosté budou mít volný úder.

54:59
    Posledních pět minut dnešního zápasu a ústečtí mají tlak.

54:39
    Ústí je stále v šseti a domácí nedokázali trefit prázdnou branku.

54:00
    Jan Novák se sám zamotal do svých kliček a přišel o míček v rohu hřiště.

53:32
    Radim Kužel tečoval před brankou, ale míček skončil vedle branky.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Sláma (Krejčíř), 24. Šindelář (Pánek), 25. Číhal (Palát), 31. Sláma (Krejčíř), 32. Kucharič (Salava), 35. Kucharič (Salava), 39. Pánek (Šindelář), 45. Šindelář (Pánek), 51. Novák (Skácelík), 60. Šindelář (Salava) – 11. Krbec (Josef Novák), 44. Chudina (Kopecký), 57. Kolstrunk (Krbec), 60. Procházka (Chudina)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Čižmar) – Rada, Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek – Salava, Palát, Číhal – Sláma, Novák, Kučera – Kriš, Šindelář, Kucharič – Krejčíř.
    Florbal Ústí: Weissgarber (32. Fibiger) – Täuber, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Procházka, Kolstrunk – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Fuchsig, Täuber, Krbec – Chudina.

Rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub