Žďár n/S – Letňany 6:1 (kon.) | Slavia – Pardubice 6:5 (po pr.)
HC Slavia Praha
6:5 (1:0, 1:3, 3:2 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 17.01.2018, 17:45 • Zimní stadion Eden • Extraliga staršího dorostu • 16. kolo

Napínavé utkání je za námi, sešívaní v něm vítězí v prodloužení. Domácí ve třetí třetině sice prohrávali již o tři branky,ukázali ale vítěznou mentalitu a v posledních šesti minutách vyrovnali stav zápasu. Těsně před koncem prodloužení pak vítěznou branku vsítil Jaroslav Brož. To je ode mě pro dnes vše a někdy příště u dalšího onlajnu napočtenou! (20:20:13)

64:52
    Slavia právě vstřelila branku!
    Sešívaní dokonávají obrat a vítězí! Osm sekund před koncem prodloužení JAROSLAV BROŽ nadvakrát z úhlu překonal pardubického strážce svatyně a vystřelil domácím bonusový bod! Asistence: Štibingr.

64:43
    Na druhé straně kluziště nepřekonal Vlka přízemní střelou Hasil.

64:13
    Fantastický Pánek zlikvidoval střelu zcela osamoceného Cháry a udržel naději Slavie na vítězství v zápase!

63:36
    Tobiášova střela mířila mimo Pánkovu klec.

61:51
    Špatný výjezd Vlka mohl připravit Pardubice o bonusový bod. Sešívaný Hradil se ale špatně zorientoval a místo střely do prázdné klece hledal spoluhráče v prázdném prostoru!

61:22
    Slavie je vykázána do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

61:10
    Sešívaný gólman raději ukryl kotouč před dotírajícím Buckem.

60:31
    Zeman ukrytou střelou nepřekonal Pánka, který rychle rozehrává a do útoku míří domácí.

60:01

60:00

59:23
    Neskutečný finiš Slavie! Pardubický Bucek napřed přes celé hřiště trefil pouze boční oblouk odkryté domácí klece, z následné akce pak sešívaní vyrovnali. Postarali se o to kapitán Jan Štibingr a ADAM KLAPKA, který zužitkoval přihrávku svého spoluhráče a neomylně poslal puk do soupeřovy svatyně. Asistence: Štibingr.

58:43
    Hostující kapitán Oliva si odsedí menší trest za hákování.

58:43
    Oddechový čas pro domácí.

58:43
    Štibingr při střele od modré zlomil hokejku, hra je pro faul Pardubic přerušena.

57:38
    Ohromný závar před Vlkem obrana Pardubic s vypětím všech sil zvládla. Sešívaní jsou však nadále v enormním tlaku!

57:10
    Zakázané uvolnění hostů, sešívaní to zkusí v šesti!

56:29
    Slavie snižuje na rozdíl jediné branky! Po ose Klapka – Štibingr se ke střele dostal DAMIEN HRADIL, který neměl sebemenší problém poslat puk do odkryté klece. Asistence: Klapka, Štibingr.

Adam Nejedlý

Branky a nahrávky: 18. Všetečka (Brož), 34. Všetečka (Klapka), 54. Brož (Štibingr, Všetečka), 57. Hradil (Klapka, Štibingr), 60. Klapka (Štibingr), 65. Brož (Štibingr) – 27. Bucek (Kostka, Chára), 36. Kostka (Antoníček, Bucek), 39. Antoníček (Kostka, Dubovčí), 42. Bucek (Kostka, Rouha), 47. Trejbal (TS)

HC Slavia Praha: Málek (47. Pánek) – Fiala, Mareček, Štibingr (C), Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Hradil, Hasil, Vlček, Vaniš, Petrák, Klapka
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Oliva (C), Leder, Pejzl, Škorec, Blažej – Šír, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Tobiáš, Bucek, Koffer, Rouha

Rozhodčí: Demuth – Svoboda, Svobodová