Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:0 (1:0)
FC Nitra
Sobota 20.01.2018, 15:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas

To je ode mě vše, na počtenou! (16:46:29)

Rozhodčí ukončuje zápas. Po celá zápas byli domácí lepším mužstvem a dokázala Nitře dát dvě branky, které padly po hezkých útočných akcí.

90

87
    Nitra se v závěru snaží o korekci skóre. Slabá hlavička Melichárka moc neohrozila a skončila na horní síti.

83
    Domácí jsou aktivní na své pravé straně, kde hraje Ashiru a Pilík, obránci Nitry museli odvracet další Pilíkův centr.

80
    Bazeljuk se snažil po přihrávce Ashira skluzem dosáhnout na míč, ale fauluje hostujícího brankáře.

79
    Nitra působí již unavenějším dojmem.

77
    Hezká akce po ose Polák, Ashiru a Bazeljuk. Ten však neměl na zakončení klid a jeho střele scházela razance.

74
    Po rohovém kopu se dostal dvakrát do zakončení Polák, ale vždy byl jeho pokus blokován. Nitra se taktéž dostala ke střele, ale ta nebyla přesná.

70
    Nitra se poprvé ve druhém poločase dostala do pořádného zakončení, ale to bylo z ofsajdu.

65
    Brno právě vstřelilo branku!
    Další Pilíkův centr z pravé strany mířící jen k brankáři. Ashiru následně přesným centrem našel MARTINA JUHARA a ten dává z první na 2:0!

61
    Pilík hledal centrem Bazeljuka. Obránce hostů odvrací ve skluzu na poslední chvíli.

59
    Domácí opět zabrali, útočná akce končí pádem Juhara v pokutovém území. Avšak o faul se nejednalo.

55
    Bazeljuk zkusil překvapit brankáře z půlky hřiště, ale minul.

52
    Centr z pravé strany chytá Melichárek do svých rukavic.

48
    Útočný faul Brna a Nitra bude moci se dostat do útoku.

47
    Hraje se na půlce Nitry bez výraznějších šancí.

Do druhého poločasu nastoupí tato sestava Zbrojovky: Melichárek – Sukup, Pavlík, Kryštůfek, Vraštil – Polák – Ashiru, Krejčí, Pilík, Juhar – Bazeljuk.

46

Daniel Král

Branky: 29. Růsek, 65. Juhar

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Buchta, Gáč, Kijanskas, Kryštůfek – Sedlák – Růsek, Krejčí, Kratochvíl, Lutonský – Zikl.
    Druhý poločas: Melichárek – Sukup, Pavlík, Kryštůfek, Vraštil – Polák – Ashiru, Krejčí, Pilík, Juhar – Bazeljuk.