Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)

88
    Slovácko na konci zapasu drží míč ve své moci.

83
    Vasiljev přihraval do vápna, Sadílek posunul balon Rezkovi, který orazítkoval pravou tyč.

79
    Sadílek centroval z přímého kopu do vápna, poté sudí pískal útočný faul Slovácku.

72
    Navrátil centroval z pravé strany, v pokutovém území Zajíc patičkou prodloužil za sebe na volného Sadílka a ten z malého vápna přestřelil.

70
    Fotbalisté v bílých dresech si vypracovali šanci, ani Sadílek, ani Rezek nepropálili hostující obranu.

67
    Do pokutového území Slovácka letěl míč, hostující útočník se jej snažil přizvednout, ale nedosáhl na něj.

65
    Vasiljev se snažil projít u rohového praporku přes protihráče, to se mu ale nepodařilo.

60
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    VLASTIMIL DANÍČEK dává čtvrtou branku, když prostřelil brankáře po přihravce Rezka.

53
    Za faul na Zajíce byl potrestán hráč Vítkovic žlutou kartou.

49
    Nová posila Janošek po přihrávce Daníčka vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.

47
    Pěkná akce Slovácka, přetaženy centr z jedné přihrál Rezek svému spoluhráči Daníčkovi, který nádhernou střelou do šibenice protáhl golmana Vítkovic.

46

45

44
    Modrobílí ještě kombinují na své polovině.

41
    Blíží se nám konec první půle, vedle branky se už rozcvičují hráči Slovácka, kteří nastoupí na druhých 45 minut.

38
    Vítkovice na chvíli vyrovnaly hru, dostaly se na dostřel branky Heči, který je většinou bez práce.

32
    Zatím všechny branky padly po centrech z levé strany, Juroška centroval a zakončoval povedeným olejem JAKUB PETR.

29
    Hosté zahravali roh, obrana Slovácka dobře zasáhla.

Tomáš Kučera

Branky: 2. Petr, 15. Kubala, 32. Petr, 60. Daníček

1.FC Slovácko: 1. poločas: Heča – Divíšek, Tkáč, Hofmann, Juroška – Hellebrand, Machalík, Šumulikoski, Havlík – Kubala, Petr
    2.poločas: Heča (60. Trmal) – Reinberk, Břečka, Šimko, Vasiljev – Rezek, Janošek, Daníček, Sadílek, Navrátil – Zajíc

MFK Vítkovice: 1. poločas: Chmiel – Prajza, Mikula, Dramé, Hýbl – Pašek, Motyčka, Okleštěk, Chlopek – Mrázek, Szotkowski.
    2. poločas: Chmiel – Prajza, Zukal, Motyčka, Twardzik – Kučera, Ožvolda, Bzirský, Matěj, Moučka – Kovařík.