Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
1.FC Slovácko
4:0 (3:0)
MFK Vítkovice
Sobota 20.01.2018, 11:00 • Uherský Brod - Lapač • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Příjemné sobotní dopoledne z Uherského Brodu. Vítám Vás u sledování přípravného zápasu mezi 1. FC Slovácko a MFK Vítkovice.

-1
    Hráči jsou připraveni u střídaček, zápas za chvíli začne.

-1
    Sudí přivádí obě dvě mužstva do středu hrací plochy.

1

1
    Po rozehrání se Vítkovice přesunuly před branku Slovácka, kde šly dva centry z pravé strany, zadáci prvoligového týmu v pohodě zasáhli.

2
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    První akce Slovácka končí brankou. Juroška nacentroval z brankové čáry pod sebe a našel JAKUBA PETRA a ten do prázdné svatyně nezaváhal.

4
    Svěřenci kouče Korduly jsou i nadále při chuti, útočí a Vítkovice mají problémy.

5
    Dobře na druhé straně zasáhl v pokutovém území Hofmann, který na poslední chvíli skluzem zbavil protihráče míče.

10
    Hellebrand si připravil míč na střelu ve vápně, balon však technicky namířil do protihráče.

11
    Obrovskou šanci měl Kubala, který šel z levé strany sám na vítkovickou branku, střelu si připravoval tak dlouho, že nakonec byla sražena na roh.

12
    Ze standardní situace zahrozil Machalík, jenž těsně minul levou tyč.

13
    V téže minutě ještě Slovácko zahrávalo další roh, z něhož však nezahrozilo.

15
    Po čtvrt hodině už je to 2:0, branka vypadala úplně stejně jako předchozí, akorát centroval Hellebrand a doklepával FILIP KUBALA.

16
    Už to mohlo být 3:0, když brankáři Vítkovic vypadl míč a Hofmann jej poslal do sítě, jenže na brankové čáře výborně zasáhl Dramé.

22
    Slovácko i nadále kontroluje hru a Vítkovice nepouští ke slovu.

24
    Machalík se opřel do míče ze střední vzdálenosti a balon nasměroval vysoko nad branku.

26
    Vítkovice se na chvíli přesunuly před branku Heči, ale nic kloudného nevymyslely.

29
    Hosté zahravali roh, obrana Slovácka dobře zasáhla.

32
    Zatím všechny branky padly po centrech z levé strany, Juroška centroval a zakončoval povedeným olejem JAKUB PETR.

38
    Vítkovice na chvíli vyrovnaly hru, dostaly se na dostřel branky Heči, který je většinou bez práce.

41
    Blíží se nám konec první půle, vedle branky se už rozcvičují hráči Slovácka, kteří nastoupí na druhých 45 minut.

44
    Modrobílí ještě kombinují na své polovině.

45

46

47
    Pěkná akce Slovácka, přetaženy centr z jedné přihrál Rezek svému spoluhráči Daníčkovi, který nádhernou střelou do šibenice protáhl golmana Vítkovic.

49
    Nová posila Janošek po přihrávce Daníčka vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.

53
    Za faul na Zajíce byl potrestán hráč Vítkovic žlutou kartou.

60
    VLASTIMIL DANÍČEK dává čtvrtou branku, když prostřelil brankáře po přihravce Rezka.

65
    Vasiljev se snažil projít u rohového praporku přes protihráče, to se mu ale nepodařilo.

67
    Do pokutového území Slovácka letěl míč, hostující útočník se jej snažil přizvednout, ale nedosáhl na něj.

70
    Fotbalisté v bílých dresech si vypracovali šanci, ani Sadílek, ani Rezek nepropálili hostující obranu.

72
    Navrátil centroval z pravé strany, v pokutovém území Zajíc patičkou prodloužil za sebe na volného Sadílka a ten z malého vápna přestřelil.

79
    Sadílek centroval z přímého kopu do vápna, poté sudí pískal útočný faul Slovácku.

83
    Vasiljev přihraval do vápna, Sadílek posunul balon Rezkovi, který orazítkoval pravou tyč.

88
    Slovácko na konci zapasu drží míč ve své moci.

90
    Konec zápasu. (12:44:33)

Tomáš Kučera

Branky: 2. Petr, 15. Kubala, 32. Petr, 60. Daníček

1.FC Slovácko: 1. poločas: Heča – Divíšek, Tkáč, Hofmann, Juroška – Hellebrand, Machalík, Šumulikoski, Havlík – Kubala, Petr
    2.poločas: Heča (60. Trmal) – Reinberk, Břečka, Šimko, Vasiljev – Rezek, Janošek, Daníček, Sadílek, Navrátil – Zajíc

MFK Vítkovice: 1. poločas: Chmiel – Prajza, Mikula, Dramé, Hýbl – Pašek, Motyčka, Okleštěk, Chlopek – Mrázek, Szotkowski.
    2. poločas: Chmiel – Prajza, Zukal, Motyčka, Twardzik – Kučera, Ožvolda, Bzirský, Matěj, Moučka – Kovařík.