Stíhačka žen, 10 km, Anterselva | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Tour Down Under 5. etapa | Richie Porte (BMC) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Ženy 500 metrů, Erfurt | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 1500 metrů, Erfurt | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
MS v letech - 3. a 4. kolo, HS235, Oberstdorf | Vítěz: D.-A. Tande (NOR) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Planica | Vítězové: J. H Klæbo (NOR), S. Nilssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Chaux-Neuve | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
Taneční páry - volné jízdy | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: A. Zagitovová (RUS) (kon.) |
Nizozemsko - Švýcarsko | 2:3 (kon.) | | | Bělorusko - Polsko | 5:2 (kon.) |
Německo - Rusko | 4:2 (kon.) | | | Ukrajina - Česko | 1:2 (kon.) |
Polsko - Rusko | 1:4 (kon.) | | | Švýcarsko - Ukrajina | 2:2 (kon.) |
Německo - Bělorusko | 5:4 (kon.) | | | Nizozemsko - Česko | 6:3 (kon.) |
konec
SP - ženy 1500 metrů, Erfurt
Vítěz: I. Wüstová (NED)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1/10
Luiza Zlotkowská (POL)
Linda de Vriesová (NED)
2/10
Melissa Wijfjeová (NED)
Olga Grafová (RUS)
3/10
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
Martina Sáblíková (CZE)
4/10
Natalia Voroninová (RUS)
Natalia Czerwonková (POL)
5/10
Nikola Zdráhalová (CZE)
Ivanie Blondinová (CAN)
6/10
Ida Njatunová (NOR)
Ťia-čchen Chao (CHN)
7/10
Brianne Tuttová (CAN)
Roxane Dufterová (GER)
8/10
Antoinette de Jongová (NED)
Ireen Wüstová (NED)
9/10
Julija Skokovová (RUS)
Katarzyna Bachledová-Curusová (POL)
10/10
Marrit Leenstrová (NED)
Jekatěrina Šichovová (RUS)
1/10
Luiza Zlotkowská (POL)
Linda de Vriesová (NED)
2/10
Melissa Wijfjeová (NED)
Olga Grafová (RUS)
3/10
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
Martina Sáblíková (CZE)
4/10
Natalia Voroninová (RUS)
Natalia Czerwonková (POL)
5/10
Nikola Zdráhalová (CZE)
Ivanie Blondinová (CAN)
6/10
Ida Njatunová (NOR)
Ťia-čchen Chao (CHN)
7/10
Brianne Tuttová (CAN)
Roxane Dufterová (GER)
8/10
Antoinette de Jongová (NED)
Ireen Wüstová (NED)
9/10
Julija Skokovová (RUS)
Katarzyna Bachledová-Curusová (POL)
10/10
Marrit Leenstrová (NED)
Jekatěrina Šichovová (RUS)
1. Ireen Wüstová (NED) 1:55,66
2. Marrit Leenstrová (NED) +0,09
3. Ida Njåtunová (NOR) +1,00
4. Jekatěrina Šichovová (RUS) +1,06
5. Natalia Czerwonková (POL) +1,95
6. Ivanie Blondinová (CAN) +1,96
7. Antoinette de Jongová (NED) +2,19
8. Martina Sáblíková (CZE) +2,23
9. Gabriele Hirschbichlerová (GER) +2,30
10. Roxanne Dufterová (GER) +2,52
11. Brianne Tuttová (CAN) +2,55
12. Natalja Voroninová (RUS) +2,91
13. Nikola Zdráhalová (CZE) +3,10
Nikola Zdráhalová obsadila konečné třinácté místo.