Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
AS Trenčín
9:0 (4:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Sobota 20.01.2018, 11:00 • Mestský štadión Trenčín • Přípravný zápas

Aj v druhom polčase sa podarilo domácim futbalistom pridať ešte presné zásahy a zápas sa tak končí jednoznačným výsledkom 9:0! V drese domácich sa dnes najviac zaskvel Sleegers, ktorý zaznamenal hattrick.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok soboty. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (12:45:26)

90

89
    Do konca tohto prípravného zápasu už veľa času neostáva, aj naďalej sa na útočnej polovičke drží domáci celok.

88
    Trenčín dal gól!

Aj v závere zápasu prichádza presný zásah domácich futbalistov! Presná prihrávka pred bránu hostí si našla HAMZA ČATAKOVIĆA a ten úspešne obhodil brankára Fabiána – 9:0!

86
    Pokračujeme už ďalej, brankár hostí je už v poriadku a zvyšok zápasu by tak mal dochytať.

85
    Hra sa teraz musela prerušiť, brankár hostí Fabián ostáva ležať na trávniku. Povolaný je tak už aj lekársky tím.

84
    Po peknej kombinácii sa dostal do zakončenia domáci Kvocera, ale v dobrej pozícii poslal loptu iba mimo troch žrdí brány hostí. Bude to tak odkop od brány Nového Mesta nad Váhom.

83
    Hostia chvíľu kombinovali na útočnej polovičke, ale po nepresnej prihrávke loptu strácajú a tak už vyráža dopredu domáce mužstvo.

82
    Dopredu sa však teraz dostávajú aj hostia a po nedovolenom zákroku získavajú priamy kop v strede ihriska.

81
    Lopta sa opäť dostáva na kopačky domácich futbalistov, AS Trenčín však momentálne kombinuje na svojej polovičke a zapája sa aj brankár Chovan.

80
    Nové Mesto nad Váhom však opäť ubránilo túto situáciu a získava loptu na svoje kopačky. Do konca zápasu ostáva približne ešte 10 minút.

79
    Po rýchlom útočnom výpade domácich budeme svedkami ďalšieho rohového kopu. K rohovej zástavke sa už presúva dnes najväčšia hviezda zápasu Sleegers.

78
    Opäť prišlo menšie nedorozumenie v pokutovom území domácich, ale obrana AS dokázala loptu odvrátiť do bezpečia. Následne sa domáci dostávajú do rýchleho protiútoku.

77

V 77. minúte je stav zápasu 8:0! V pokutovom území hostí vznikol veľká závar, v ktorom sa dokázal najlepšie zorientovať JOEY SLEEGERS a ponad brankára zaznamenáva už svoj tretí gól v tomto zápase.

75
    Teraz prišlo zaváhanie domácej obrany, jeden z hráčov hostí sa už rútil sám na bránu domácich, ale Chovan včas vybehol zo svojej brány a loptu upratal do bezpečia.

73
    Na ihrisku teraz prebiehalo niekoľko striedaní. Aj týmto faktom sa prezentujú prípravné stretnutia, v ktorých si tréneri oboch mužstiev môžu vyskúšať viacero hráčov.

72

V 72. minúte stretnutia je stav zápasu 7:0! Peknou strelou z diaľky sa prezentoval ACHRAF EL MAHDIOUI a tá skončila v bráne hostí!

71
    Zubairu centroval do pokutového územia hostí, ale jeho center upratal do bezpečia Šupka. Trenčania však ešte ostávajú nasťahovaní na útočnej polovičke.

70
    AS Trenčín sa presúva bližšie k bránke hostí, ale dlhšiu dobu sme už nevideli zakončenie. Hostia sa však musia mať na neustálom pozore.

Miroslav Revaj

Branky: 11. Sleegers, 17. Gong, 22. Zubairu, 36. Lawrence, 56. Čataković, 67. Sleegers, 72. Mahdioui, 77. Sleegers, 88. Čataković

AS Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík, Lawrence, Julien, Mahdioui, Zubairu, Paur, Gong, Sleegers, Mance
    Nové Mesto nad Váhom: Druxa – Lopušák, Mikuš, Mikeš, Vlado, Holíček, Kubrický, Múdry, Jurica, Bošanský, Šupka