Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
AS Trenčín
9:0 (4:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Sobota 20.01.2018, 11:00 • Mestský štadión Trenčín • Přípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.

Príprava mužstiev z Fortuna ligy sa už naplno rozbieha. V tomto online textovom prenose budeme svedkami súboja dvoch slovenských mužstiev. AS Trenčín je už tradičným účastníkom práve našej najvyššej súťaže, kde sa momentálne po jesennej časti nachádza na šiestom mieste a ešte domácich čaká ťažký boj o postup do skupinu o titul. Nové Mesto nad Váhom je účastníkom našej druhej najvyššej futbalovej súťaže, kde momentálne okupuje v skupine západ ôsme miesto.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

11
    Trenčín dal gól!

Domáci tím sa ujíma vedenia 1:0! Autorom presného zásahu je JOEY SLEEGERS.

17

V 17. minúte zápasu domáci vyhrávajú 2:0! Autorom presného zásahu je HILARY GONG.

22

V 22. minúte zápasu je stav stretnutia 3:0! Autorom presného zásahu je ABDUL ZUBAIRU.

36

V 36. minúte zápasu je stav stretnutia 4:0! Autorom presného zásahu je JAMES LAWRENCE.

45
    Prvý polčas sa skončil.

V prvom polčase sa domácim futbalistom podarilo zaznamenať 4 góly a tak vyhrávajú po prvom polčase 4:0, čo aj jasne naznačuje ich dominanciu v tomto zápase.

Z prvého polčasu sme vám priniesli iba zmeny stavu, z druhého sa už môžte tešiť sa plný online prenos!

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Druhý polčas tohto zápasu sa už naplno rozbehol, výkop mal domáci AS.

47
    Domáci sa ihneď presunuli na útočnú polovičku a získali tak rohový kop. Sleegersov center však úspešný nebol a hostia dostali loptu do bezpečia.

48
    Trenčín sa aj naďalej drží na útočnej polovičke a postupnými prihrávkami sa dostáva na dostrel hosťujúcej brány.

50
    Aj naďalej pokračuje tlak domácich futbalistov, hostia sa tak musia len brániť na svojej polovičke.

51
    Za dlhou loptou pred bránku hostí sa rozbehol Gong, ale loptu už nestihol zachytiť a tak to bude len odkop od brány Nového Mesta nad Váhom.

53
    Pekná strela z väčšej vzdialenosti v podaní Čögleya, ale brankár hostí Fabián predviedol výborný zákrok a loptu vyráža na rohový kop!

54
    Po rohovom kope sa do zakončenia opäť dostal Čögley, ale aj v tomto prípade bol úspešnejší brankár Fabián a tak AS získava ďalší rohový kop.

55
    Tento rohový kop už nič zaujímavého neponúkol, brankár hostí si prebral loptu do svojich rukavíc a tak sa dopredu teraz môže dostať Nové Mesto nad Váhom.

56

V 56. minúte je stav zápasu 5:0! Domáci založili útok po ľavej strane, Beridze našiel pred bránou hostí úplne voľného HAMZA ČATAKOVIĆA a ten usmernil loptu do brány hostí – 5:0!

57
    Hlavný rozhodca signalizoval pokutový kop pre domáci celok, ale po porade z čiarovým rozhodcom napokon z toho bude priamy kop v tesnej blízkosti pokutového územia hostí.

58
    Realizácie priameho kopu sa ujal Čataković, domáci ešte získavajú rohový kop.

59
    Aj v druhom polčase sledujeme aktivitu domáci futbalistov, ktorí sa ešte snažia pridať nejaký ten presný zásah. Hostia to skúšajú cez rýchle protiútoky, ale tie majú aj rýchleho konca.

60
    V pokutovom území hostí sa k lopte dostal Jurica a snažil sa presnou prihrávkou nájsť Čatakovića, hostia napokon loptu odvracajú na rohový kop.

61
    Ani tento rohový kop však nič zaujímavého neponúkol, bude to opäť len odkop od brány Nového Mesta.

62
    Z pravej strany sa podarilo odcentrovať loptu Kvocerovi, následne lopta skončila na brvne! Do zakončenia sa ešte dostal Čataković, ale jeho zakončenie je odvrátené na rohový kop.

63
    Ale aj tento rohový kop dokázali hostia ubrániť a získavajú tak loptu na svoje kopačky. Postupnou kombináciou sa snažia hostia preniknúť na útočnú polovičku.

64
    V bráne domácich prišlo k zmene, Šemrinca nahradil Chovan. Momentálne sú pri lopte domáci futbalisti.

64
    Postupne sa však už osmelujú aj hostia a zakladajú rýchle útočné výpady. Domáca defenzíva je však dnes veľmi pozorná a svojho súpera do šancí nepúšťa.

65
    AS Trenčín teraz kombinuje na svojej polovičke a snaží sa preniknúť pred bránu svojho dnešného súpera. Tempo hry trocha opadlo, ale snáď do konca zápasu ešte uvidíme nejaké tie zaujímavé momenty.

67

V 67. minúte zápasu je stav 7:0! AS Trenčín sa dostal až do pokutového územia hostí, k lopte sa dostal Čataković, ale jeho jeho zakončenie úspešné nebolo. K lopte sa však ešte dostal JOEY SLEEGERS a ten už pridal svoj druhý gól v tomto zápase.

68
    Domáci futbalisti pokračujú vo svojej aktivite a opäť sa presúvajú na útočnú polovičku. Hostia sú už len v úlohe štatistu, ale prípravné zápasy slúžia aj na vyskúšanie všetkého čo je potrebné.

70
    AS Trenčín sa presúva bližšie k bránke hostí, ale dlhšiu dobu sme už nevideli zakončenie. Hostia sa však musia mať na neustálom pozore.

71
    Zubairu centroval do pokutového územia hostí, ale jeho center upratal do bezpečia Šupka. Trenčania však ešte ostávajú nasťahovaní na útočnej polovičke.

72

V 72. minúte stretnutia je stav zápasu 7:0! Peknou strelou z diaľky sa prezentoval ACHRAF EL MAHDIOUI a tá skončila v bráne hostí!

73
    Na ihrisku teraz prebiehalo niekoľko striedaní. Aj týmto faktom sa prezentujú prípravné stretnutia, v ktorých si tréneri oboch mužstiev môžu vyskúšať viacero hráčov.

75
    Teraz prišlo zaváhanie domácej obrany, jeden z hráčov hostí sa už rútil sám na bránu domácich, ale Chovan včas vybehol zo svojej brány a loptu upratal do bezpečia.

77

V 77. minúte je stav zápasu 8:0! V pokutovom území hostí vznikol veľká závar, v ktorom sa dokázal najlepšie zorientovať JOEY SLEEGERS a ponad brankára zaznamenáva už svoj tretí gól v tomto zápase.

78
    Opäť prišlo menšie nedorozumenie v pokutovom území domácich, ale obrana AS dokázala loptu odvrátiť do bezpečia. Následne sa domáci dostávajú do rýchleho protiútoku.

79
    Po rýchlom útočnom výpade domácich budeme svedkami ďalšieho rohového kopu. K rohovej zástavke sa už presúva dnes najväčšia hviezda zápasu Sleegers.

80
    Nové Mesto nad Váhom však opäť ubránilo túto situáciu a získava loptu na svoje kopačky. Do konca zápasu ostáva približne ešte 10 minút.

81
    Lopta sa opäť dostáva na kopačky domácich futbalistov, AS Trenčín však momentálne kombinuje na svojej polovičke a zapája sa aj brankár Chovan.

82
    Dopredu sa však teraz dostávajú aj hostia a po nedovolenom zákroku získavajú priamy kop v strede ihriska.

83
    Hostia chvíľu kombinovali na útočnej polovičke, ale po nepresnej prihrávke loptu strácajú a tak už vyráža dopredu domáce mužstvo.

84
    Po peknej kombinácii sa dostal do zakončenia domáci Kvocera, ale v dobrej pozícii poslal loptu iba mimo troch žrdí brány hostí. Bude to tak odkop od brány Nového Mesta nad Váhom.

85
    Hra sa teraz musela prerušiť, brankár hostí Fabián ostáva ležať na trávniku. Povolaný je tak už aj lekársky tím.

86
    Pokračujeme už ďalej, brankár hostí je už v poriadku a zvyšok zápasu by tak mal dochytať.

88

Aj v závere zápasu prichádza presný zásah domácich futbalistov! Presná prihrávka pred bránu hostí si našla HAMZA ČATAKOVIĆA a ten úspešne obhodil brankára Fabiána – 9:0!

89
    Do konca tohto prípravného zápasu už veľa času neostáva, aj naďalej sa na útočnej polovičke drží domáci celok.

90

Aj v druhom polčase sa podarilo domácim futbalistom pridať ešte presné zásahy a zápas sa tak končí jednoznačným výsledkom 9:0! V drese domácich sa dnes najviac zaskvel Sleegers, ktorý zaznamenal hattrick.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok soboty. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (12:45:26)

Miroslav Revaj

Branky: 11. Sleegers, 17. Gong, 22. Zubairu, 36. Lawrence, 56. Čataković, 67. Sleegers, 72. Mahdioui, 77. Sleegers, 88. Čataković

AS Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík, Lawrence, Julien, Mahdioui, Zubairu, Paur, Gong, Sleegers, Mance
    Nové Mesto nad Váhom: Druxa – Lopušák, Mikuš, Mikeš, Vlado, Holíček, Kubrický, Múdry, Jurica, Bošanský, Šupka