Sparta Rotterdam – Excelsior 2:3 (kon.) | Willem II – Groningen 1:1 (kon.) | Ajax – Feyenoord 2:0 (kon.)
Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (0:1)
PSV Eindhoven
Neděle 21.01.2018, 16:45 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

Z tohoto dramatického duelu je to vše, přeji Vám hezký zbytek nedělního večera. (19:06:01)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:14. Střely mimo: 6:12. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:11.

Je dobojováno! Eindhoven po gólu do šatny vstoupil do druhé půle s velkou aktivitou a při několika šancích nebyl daleko od druhého vstřeleného gólu. Po hodině hry ale přišlo nečekané rozuzlení v podobě chyby Ariase a proměněné penalty Hardevelda. PSV se poté několik minut oklepávalo a do tlaku se dostalo až v samotném závěru, kdy zahrávalo jeden roh za druhým. Tvrdá rána pro bojovný Heracles přišla na konci poslední nastavené minuty, kdy o výhře lídra Eredivisie rozhodl Luuk de Jong.

90+3
    90+3. Luuk de Jong - 1:2

90+3
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Eindhoven stejně jako v prvním poločase dává gól pár sekund před vypršením hrací doby! Užuž to vypadalo, že si Almelo závěr pohlídá na útočné polovině, pak ale přišla laciná ztráta a brejk Lozana, který lehce roztáhl hru doprava na Gudmundssona. Z kraje velkého vápna přiletěl nízký centr a ten za brankáře Castra protečoval LUUK DE JONG.

90+3
    Domácí gólman dnes odvádí excelentní a hlavně sebejistý výkon. Nyní rychle zareagoval a natáhl se po letícím míči, který z něj znovu nevypadl.

90+2
    Na hostujícím kontě přibývá jeden roh za druhým. Castro ten poslední vyboxoval zpět za koncovou čáru a musí se znovu připravit na centr.

90+1
    V první ze tří nastavených minut se Luuk de Jong tentokrát dostal k hlavičce ze středu vápna. Poněkolikáté ji ale umístil přesně do stojícího Castra.

90
    De Jong si stěžoval, že byl protihráčem stažen k zemi, a tak nemohl hlavičkovat. Hlavní rozhodčí ale zůstal klidný a nařídil jen další roh.

90
    Robin Pröpper hlavou prodloužil Brenetův kratší nákop a je z toho rohový kop pro Eindhoven!

89
    Znovu urostlý de Jong sklepával centr z pravé strany, nicméně Gudmundsson byl domácím zadákem natěsno ubráněn.

88
    De Jong hlavou sklepl míč pro dalšího z hostujících hráčů, jenž z první přihrál na levý kraj velkého vápna. Lazanova křižná střela prosvištěla hodně vedle brány.

87
    Gudmundsson byl v přeplněném pokutovém území zády k brance a nevymyslel žádnou přihrávkou ani střelu.

86
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Vincent Vermeij, přichází Paul Gladon.
    86. Zoetův zákrok udržel naděje PSV na vítězství

86
    Kristoffer Peterson učebnicově odcentroval z pravého křídla na vzdálenější tyč. Jeho spoluhráč měl na hlavě rozhodnutí, ale Zoet stihl před sebe dát ruce a míč vyrazit.

85
    Ten se lídrovi soutěže vůbec nevydařil a trvalo jen pár sekund, než se Heracles přesunul na opačný konec hřiště. Po faulu se bude kopat proti Zoetovi.

84
    Hosté s blížícím se koncem zápasu přitápějí pod kotlem a nyní mohou zahrozit z vybojovaného rohového kopu.