Atalanta BC – Neapol 0:1 (kon.) | Bologna – Benevento 3:0 (kon.) | Lazio – Chievo 5:1 (kon.)
Hellas Verona – Crotone 0:3 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (kon.) | Udinese – Spal 1:1 (kon.)
Sassuolo – Turín 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:2 (kon.) | Inter – AS Řím 1:1 (kon.)
S. S. Lazio
5:1 (2:1)
Chievo Verona
Neděle 21.01.2018, 15:00Italská Serie A • 21. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy nashledanou. (17:08:45)

Dnešní zápas nabídl pěknou útočnou podívanou okořeněnou šesti góly. V prvním poločase jasně dominovalo Lazio, které dokázalo vstřelit dva góly, na začátku druhého poločasu ale byli nuceni odolávat velkému náporu hostů, který skončil až po tom, co dokázali dát třetí, pojišťovací branku. To Veronu rozhodilo natolik, že začali chybovat a dovolili soupeři skórovat ještě dvakrát.

90+3

90+2
    Domácí stále drží míč a vklidu kontrolují utkání, o kterém vědí, že dnes vyhrají.

90+1
    Lazio je stále při chuti a snaží se vymyslet způsob, jak přidat další gól.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby 3 minuty.

90
    Hosté musí být velmi zklamaní, po skvělém vstupu do druhého poločasu tohle čekal málokdo.

89
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Samuel Bastien, přichází Luca Garritano.
    88. NANI - 5:1

88
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Po pěkné nahráce od Lukakua napřáhl ke střele ze střední vzdálnosti NANI, jeho dělo zaplavalo přesně k levé tyčce branky a znamená to šestý gól v zápase. Asistence: Jordan Lukaku.

86
    A je hotovo! Asi nikdo už nevěří, že tento stav by mohli hosté otočit.
    85. BASTOS - 4:1

85
    Přesně na hranici pokutového území si míč zpracoval BASTOS, podíval se, kde se nachází soupeřův brankář a poté jej nekompromisně přehodil a nedal mu sebemenší šanci. Asistence: Nani.

84
    Hosté to zkoušejí dlouhými centry do vápna, kterými není co pokazit.

83
    Další šance domácích musela být zablokována, uvidíme rohový kop.

82
    Střely na bránu: 10 – 3.

81
    Chieva hraje úplně bez života, už více než pět minut se nedostali ke střele.

80
    Lukaku se nyní prezentoval pěkným centrem, který ale nenašel žádnou z nastevených hlav v pokutovém území.

79
    Brankář hostí se teď snažil konstruktivně rozehrát, nakonec zvolil pouze přihrávku stoperovi.

Daniel Juráš

Branky: 24. Alberto (Marušić), 32. S. Milinković-Savić (Parolo), 70. S. Milinković-Savić (Lucas Leiva), 85. Bastos (Nani), 88. Nani (J. Lukaku) – 25. Pucciarelli (Radovanović)

Karty:   54. Lulić (LAZ)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:3.
    S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, de Vrij, Bastos – Lulić (65. J. Lukaku), S. Milinković-Savić (77. Nani), Lucas Leiva, Parolo, Marušić – Alberto – Immobile (34. Anderson).
    Náhradníci: Guerrieri, Vargić – Nani, Anderson, Basta, Patric, Jordao, J. Lukaku, Neto, Murgia, Luiz Felipe.

Chievo Verona: Sorrentino – Gobbi, Tomović, Bani, Cacciatore – P. Hetemaj, Radovanović, Bastien (89. Garritano) – Birsa (75. Léris) – Stępiński (62. Pellissier), Pucciarelli.
    Náhradníci: Confente, Seculin – Cesar, Dainelli, Depaoli, Jaroszyński, Garritano, Léris, Pellissier, Vignato, N. Rigoni.

Rozhodčí: Rosario Abisso – Stefano Alassio, Marco Zappatore – Antonio Giua – Gianluca Manganiello, Giacomo Paganessi