Atalanta BC – Neapol 0:1 (kon.) | Bologna – Benevento 3:0 (kon.) | Lazio – Chievo 5:1 (kon.)
Hellas Verona – Crotone 0:3 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (kon.) | Udinese – Spal 1:1 (kon.)
Sassuolo – Turín 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:2 (kon.) | Inter – AS Řím 1:1 (kon.)
Hellas Verona
0:3 (0:1)
FC Crotone
Neděle 21.01.2018, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 21. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký podvečer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:11:22)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:13.

Utkání je u konce a body se stěhují do Crotone. To i po přestávce bylo lepším, aktivnějším a hlavně přesnějším týmem a v 54. minutě i podruhé skórovalo. Na přihrávku z křídla si naběhl Adrian Stoian a zblízka nedal Nicolasovi žádnou šanci. Další úder pro Hellas přišel v 61. minutě, to dostal Bruno Zuculini za svůj faul rovnou červenou kartu a oslabil tak tým. Přesilovku hosté využili v 67. minutě parádní křížnou ranou Federica Ricciho a po tomto úspěchu už bylo definitivně vymalováno. Crotone v poklidu dokráčelo k výhře a třem bodům a posunu na 17. místo. Hellas zůstává i nadále na 19. místě.

90+2

90+1
    Mandragorova střela po zemi skončila u Nicolase, ten si na závěr utkání připsal úspěšný zákrok.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.

90
    Rázem tu ovšem bylo přenesení na pravou stranu, Faraoni poslal na malé vápno pěknou přihrávku, Budimirovi ke sklepnutí na branku ale scházel malý krůček.

89
    Crotone jde pomaličku vpřed po levé straně.

88
    A skončil u něj i Budimirův pokus o prostrčení mezi dva obránce.

87
    V tomto případě se míč dostal až k brankáři, Nicolasovi však nepříliš prudký pokus nenadělal žádné problémy.

87
    Buchelův faul znamená, že hosté budou rozehrávat přímý kop.

86
    Hraje se teď v poklidné atmosféře, všem je jasné, že o vítězi je dnes rozhodnuto.

85
    Nyní se domácí pokusili o signál, výsledek byl ale stejný, jako před několika okamžiky. I tento pas zvládla obrana Crotone zastavit.

84
    A další přímý kop pro Hellas, nyní se faulem provinil Faraoni.

83
    Z velké dálky se o zakončení z přímého kopu pokusil Verde, jenže proti byla zeď, o kterou se prudký míč zastavil.

82
    Žlutou kartu za faul na unikajícího Rômula dostal hostující Marco Capuano.

81
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Federico Ricci, přichází Marco Davide Faraoni.

80
    Hosté si přihrávají u půlící čáry, posouvají hru zprava doleva a naopak.

Aleš Pur

Branky: 3. Barberis, 54. Stoian (F. Ricci), 67. F. Ricci (Benali)

Karty:   32. Fares (VRN) – 17. F. Ricci (COE), 27. Ceccherini (COE), 28. Martella (COE), 50. Stoian (COE), 82. M. Capuano (COE)   61. B. Zuculini (VRN)

Hellas Verona: Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux (46. Pazzini), Fares – Rômulo (C), B. Zuculini, Marcel Büchel, Valoti (60. Verde) – Matos, Petković (68. Calvano).
    Náhradníci: Silvestri, Coppola – Verde, Fossati, Kean, Pazzini, F. Zuculini, Alejandro González, Lee Seung-woo, Calvano, Bearzotti, Souprayen.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis, Mandragora, Benali (77. Crociata) – F. Ricci (81. Faraoni), Trotta (73. Budimir), Stoian.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Rohdén, Nalini, Izco, Suljić, Budimir, Pavlović, Faraoni, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Elenito di Liberatore, Mauro Tonolini