Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Toljatti 4:3 (kon.) | Ufa – HC Slovan 5:3 (kon.)
Kazaň – Viťaz 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
HC Slovan Bratislava
Neděle 21.01.2018, 12:30 • Ufa Arena • KHL

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:53:49)

Dnešní zápas je u konce. Bratislava ve třetí třetině ještě srdnatě dotahovala, na ruského soupeře ale nakonec nestačila a prohrála na ledě Ufy 5:3. Bratislavu musí nesmírně mrzet slabá chvilka ve druhé třetině, kdy dostala za minutu hned tři góly.

59:53
    Obrovská šance Boychuka! Kanaďan byl zcela sám v mezikruží, ale Nalimov fantastickým zákrokem dokázal vyškrábnout kotouč mimo!

59:20
    Slovan sice drží soupeře pod zámkem, čas ale plyne neúprosně rychle.

58:47

58:20
    Střela přes celé hřiště prolétla jen o centimetry vedle branky Bratislavy!

57:59
    Domácí nedokázali nasměrovat kotouč do branky, šance Bratislavy tak nadále žije.

57:35
    To je smůly, to je smůly. Meszároš střílel od modré čáry, ale zlomil při střele hůl, domácí jedou na prázdnu branku.

57:25
    Slovan v šesti!

56:47
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podražení).

56:35
    Slovan má výhodu a drží kotouč v útočném pásmu.

56:15
    Slovan drží kotouč v útočném pásmu, zatím se ale nemůže dostat ke střele.
    54:49 Teemu HARTIKAINEN - 5:3

54:49
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ufa vysílá směrem ke Slovanu jasnou odpověď. TEEMU HARTIKAINEN si nabruslil na střílenou přihrávku Kemppainena z pravé strany a protečoval ji za záda bezmocného Sedláčka. Asistence: Joonas Kemppainen, Philip Larsen.
    53:33 Juraj MIKÚŠ - 4:3

53:33
    Slovan právě vstřelil branku!
    Tak pozor, tohle ještě bude zajímavé! Od modré čáry letěla prudká rána Hedery, kterou JURAJ MIKUŠ nesmírně šikovně tečoval mezi betony brankáře Nalimova. Asistence: Tomáš Hedera.

52:40
    Garbutt se dostal z poměrně velké blízkosti k zakončení bekhendem, prostřelil sice Nalimova, ale kotouč mezi tři tyče poté nezamířil.

52:10
    Ihned po vhazování se dostal ke střele jeden z hostujících hráčů, ale Nalimov s jistotou kryje.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 19. Tkačov (Arzamascev), 28. Omark (Kemppainen), 29. Busarov (Panin), 29. Tkačov (Larsen, Burdasov), 55. Hartikainen (Kemppainen, Larsen) – 10. Garbutt (Viedenský, Co. Genoway), 50. Boychuk (Hedera, Co. Genoway), 54. J. Mikúš (Hedera)

Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Panin, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Loginov, Bartulis, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Fjodorov, Lisin, Zubov – Tkačov, Burdasov, Sajustov – Soloduchin, Busarov, M. Majorov – Kuzmin.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (29. J. Sedláček) – Meszároš, Sersen, Bačík, Després, T. Voráček, Černý, Hedera – J. Mikúš, Boychuk, Řepík – Co. Genoway, Viedenský, Garbutt – Hrnka, Skalický, A. Šťastný – Réway, Sádecký, Šerbatov – Hecl.