Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:5 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:7 (kon.) | Minnesota – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Nashville Predators
4:3 (1:2, 3:0, 0:1)
Florida Panthers
Neděle 21.01.2018, 02:08 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Bridgestone Areně v Nashvillu sledovalo 17 441 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:49:39)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Radim Vrbata 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:24

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kevin Fiala (NSH) 2+0
    2. Nick Bonino (NSH) 1+2
    3. Calle Järnkrok (NSH) 0+3

Dnešní utkání je u konce a vítězství slaví Nashville. Domácí se sice dostali do vedení v první minutě, avšak po úvodní periodě nakonec prohrávali a ve druhé části museli dotahovat. Právě druhá třetina ale Nashvillu vyšla na výbornou a po třech zásazích do sítě Harriho Säteriho to bylo rázem 4:2. Ve třetí části se hosté dlouho nemohli dostat do tempa, nicméně domácí gólman Pekka Rinne jim ve 49. minutě pomohl velkou chybou, když pustil Yandleovu střelu od červené čáry. Florida se tak dostala trochu na koně, nicméně závěr zápasu už si domácí pohlídali.

Střely na bránu

NSH – 29
    FLA – 40

59:42
    Subban puk nadvakrát nevyhodil. Stále je kotouč u Pekky Rinneho.

59:26
    Ofsajd Floridy. Pokračuje se u útočného pásma hostů, nicméně vhazovat se pochopitelně musí v neutrální zóně.

59:18
    Podruhé v krátkém časovém úseku se domácím podařilo vyhodit kotouč pryč z vlastního obranného pásma.

58:48
    Nahození od modré čáry se zastavilo kousek od domácího brankáře, který tak čelil hodně nepřehledné situaci. Nakonec vše vyřešila obrana Nashvillu.

58:41
    A znovu velmi těsné zakázané uvolnění. Tentokrát to byl Ellis, kdo zakončoval pár centimetrů vedle prázdné brány.

58:32
    Těsně vedle prázdné brány prošlo vyhození z hokejky Coltona Sissonse. Bude se pokračovat u Rinneho.

57:43
    Säteri už je na střídačce a Florida to zkouší se šesti hráči v útočném pásmu!

57:43
    Nahození od modré čáry už sice prošlo na Rinneho, avšak ten si připsal poměrně jednoduchý zákrok.

57:14
    Hosté nyní dobře kombinují v útočném pásmu. Veškerá zakončení však létají jen vedle Rinneho brány.

55:52
    Säteri přikryl kotouč u své tyče a je tady komerční přestávka.

55:41
    Domácí se mohli výrazně přiblížit k vítězství. Turris dostal přihrávku před Säteriho, volil zakončení forhendem, ale po rychlém manévru vypálil mimo tři tyče.

54:19
    Neurovnanou pasáž se nepodařilo uklidnit Eliisovi, který zahrál jen na icing.

52:43
    Nečekaně měl Säteri hodně práce, když se před jeho bránou zjevil osamocený Kevin Fiala. Po přihrávce od zadního mantinelu šlo zakončení do betonů!

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Järnkrok, Bonino), 22. Bonino (Järnkrok), 31. Fiala (Bonino, Järnkrok), 37. P. K. Subban (C. Smith, Turris) – 12. Trocheck (Dadonov, Huberdeau), 17. MacKenzie (Sceviour, Weegar), 49. Yandle (Ekblad, Dadonov)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Jemelin, P. K. Subban, Bitetto, Irwin – Hartnell, Johansen (A), Arvidsson – Åberg, Turris, C. Smith – Fiala, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.
    Florida Panthers: Säteri (Reimer) – Yandle (A), Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Huberdeau, Barkov (A), Dadonov – Brickley, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, McCann, Bjugstad – Haley, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodčí: Dwyer, Skilliter – Cormier, Suchánek

Diváci: 17 441